09/12/2020 - 1. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (1. ÇİFTE, 1. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1500 m
  • 1.  44.500 TL 2.  17.800 TL 3.  8.900 TL 4.  4.450 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
28 1. AĞIRBABA 53 A.ÇANKAYA 3 M.ÇEÇAN - M.A.SUBAY S.GÜZELİ - YAVUZŞAH ODİNHAN
327
22 2. ELYASA 53 A.ŞENBAHAR 5 Ş.TOYDEMİR - V.ÇİZİK GÜLPINARLI - KAIZBERT(RU) ANGORA
373
33 3. İLKAYOĞLU 57 E.KILIK 8 S.SUBAY - M.A.SUBAY İLKAYSULTAN - YAVUZŞAH ANTEPLİ
221
14 4. KIRDEMİROĞLU 57 M.AVŞAR 6 Ş.ÇİZİK - V.ÇİZİK ABBASİYE - KIRDEMİRKIR FİNAL
586
14 5. RAMÇO 53 M.E.DOĞAN 1 M.YILDIZ - FER.ÇELİK SIRTAY - EFEM ODİNHAN
544
23 6. SON GOBAK 57 İ.AKYAVUZ 9 H.KARAKEÇİ - M.A.SUBAY N.HANIM - GOBAKBEY ARASLI
472
24 7. TANIRKARDEŞLER 57 M.A.AKTÜRK 7 C.YILDIZHAN - M.DEMİROL A.KOŞAN - UÇANOĞLU ATAK
828
15 8. GÜLHATÇE 52 Y.CENGİZ 4 A.ÇELİK - FER.ÇELİK MENCULE.57 - HİSARBEY SERHANBEY
685
14 9. KIZIM DİDEM 53.5 E.AKKILIÇ 2 L.TURAN - B.KILIÇ NİSANCAN - KAYAYÜREKLİ DAYIBEY
599

09/12/2020 - 2. KOŞU/ŞARTLI-4/DHÖ

4 VE YUKARI ARAPLAR (2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 2000 m
  • 1.  39.500 TL 2.  15.800 TL 3.  7.900 TL 4.  3.950 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
45 1. DİZDARMERT 57.5 H.ALTUNDAĞ 6 K.SAÇAN - Ö.YALÇIN ŞEBBOY - SERDARHAN HALİD
168
60 2. AYŞEROSE 57.5 M.E.DOĞAN 5 M.ÖZKAN - EY.YARDIMCI GÜRŞİN - ÇAPKANCAŞ KANATLI.3
475
54 3. CATCH MONEY 59.5 B.BEKTAŞ 1 M.ÇELİK - M.DEMİROL ÇELA - GÜNTAY HABERBATUR
434
42 4. OĞLUMEJDER 55.5 A.ŞENBAHAR t7 İ.ÇİZİK - M.A.ÇİÇEK GAMZELİM - GOBAKBEY T.T.KU(US)
831
70 5. YURTTAY 59.5 M.ÜNLÜ 4 E.AKDUMAN - S.BAKIR MERVEGÜL - TURBO BODRUM
466
88 6. YÜKSELİM 59.5 N.ALTIN t8 M.ULUSOY - V.ÇİZİK TURFETÜNNUR.31 - BİLGİN SADUN
373
49 7. TİBET 56.5 F.YARDIMCI 3 Ş.POLAT - S.KURT KEMİYETÜLIRAK.62 - HALİD BODRUM
1052
17 8. BABAKALE 54.5 İ.AKYAVUZ 2 Ş.POLAT - S.KURT MALHUN - GOBAKBEY B.ANADOLU
5107

09/12/2020 - 3. KOŞU/HAND-16

3 VE YUKARI İNGILIZLER (6'LI GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1900 m
  • 1.  50.500 TL 2.  20.200 TL 3.  10.100 TL 4.  5.050 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
65 1. HEYMARJA 63 N.ALTIN 7 U.KIRALOĞLU - H.YILDIRIM LULAY - HANBEŞ S.T.GOLD(USA) 2-1-6-1-0 1.5 0.4
135
65 2. LET ME PASS 60 H.ALTUNDAĞ 2 E.YILDIRIM - H.YILDIRIM RIGOLETTA - G.GÖNEN GALETTO(FR) 1-2-4-1-0 1.67 0.38
419
61 3. SIMENTAL 58 M.CANPOLAT 5 M.ÖKSÜZ - H.YILDIRIM S.KIZI - D.LIGHT(JPN) MUJTAHID(USA) 4-1-8-1-0 1.8 0.57
267
61 4. TATVAN BEYİ 59 E.AKKILIÇ t11 M.TEKİN - A.GÜRGÖZE ALCINA - V.GALLOP(CAN) B.GENIUS(USA) 4-5-7-0-0 3.57 0.81
126
57 5. TINASOĞLU 59 İ.KATI 3 H.TINAS - M.KARALI BULLSEYE - E.SALVADOR M.CAT(USA) 3-0-6-1-0 1.5 0.5
652
55 6. ES BARBAROS 58 M.A.AKTÜRK t8 E.SÖKMEZ - A.GÜRGÖZE FIONE - KANEKO SPECTRUM(IRE) 2-4-11-3-0 1.35 0.25
8611
54 7. BABA ARON 56 H.ALTUNKILIÇ 4 E.YILDIRIM - H.YILDIRIM MEDVİNA - W.R.WIN(USA) TRAPPER 1-6-4-1-0 3 0.58
133
52 8. ŞAHİNTER 56.5 F.YARDIMCI 6 İ.GÜÇLÜ - M.BARCİN SEMA - BOSPORUS(IRE) R.SPECIAL(USA) 3-3-5-5-0 1.13 0.25
121
39 9. YOUNG BOY 50 İ.AKYAVUZ t9 T.AKYAVUZ - M.A.ÇİÇEK G.FIRTINASI - G.SUN Y.PRINCE 1-1-4-0-0 2 0.5
664
28 10. HAN SOLO 50 C.TEPE t10 E.ALTIN - G.BALTA CEPHEI - P.RIVER SCARFACE 1-0-6-3-0 0.67 0.1
918
24 11. HAWAI STORM 50 UMUT DEMİR 1 M.ALTUNBAŞ - K.ÖZTÜRK G.DROP - HAKEEM(USA) SPECTRANDO(IRE) 0-0-1-0-1 0.33 1
8410

09/12/2020 - 4. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (5'Lİ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1500 m
  • 1.  44.500 TL 2.  17.800 TL 3.  8.900 TL 4.  4.450 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
20 1. BABA RAMAZAN 57 M.AVŞAR 6 R.TUMBUL - M.KILINÇ DOĞANNURŞAH - YAKUPBEY İBOCAN
431
21 2. ÇILGIN ÇOCUK 57 M.A.AKTÜRK 1 M.ALTIN - M.KILINÇ HIRÇINDAĞ - ZENGİNOĞLU GÜNTAY
8117
8 3. DELİ TANİŞ 54 E.AKKILIÇ 7 N.DEĞERLİ - A.GÜRGÖZE DAVUTKIZI - T.RÜZGARI SANCAKBEYİ
998
24 4. MUKADDER BEY 57 İ.AKYAVUZ 3 M.A.BECENE - Ö.YALÇIN ALTINHIZMA - YAKUPBEY HABERBATUR
562
10 5. NURİNİNOĞLU 57 E.KILIK 5 S.SUBAY - M.A.SUBAY XENİA - YAVUZŞAH HABERBATUR
585
25 6. TEKTAŞOĞLU 57 H.ALTUNKILIÇ t8 Y.TEKTAŞ - V.ÇİZİK Ç.SOKAK - GÜNTAY ODİNHAN
644
22 7. YABAR AĞA 57 F.YARDIMCI 2 F.DEMİR - FER.ÇELİK İZAL - KADİRİM AL-IŞIK
366
0 8. DEŞTAYMUŞE 53 Y.CENGİZ t9 S.YAVUZ - A.GÜRGÖZE KARINCAEZMEZ - SOMTÜRKBEY ATOMKARINCA
139
26 9. HECEMİNE 55 N.ALTIN 4 S.AKBUDAK - K.ÖZTÜRK MERHEM - HABERBATUR SÜLO
833

09/12/2020 - 5. KOŞU/ŞARTLI-4

2 YAŞLI İNGILIZLER (5. ÇİFTE, 2. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1500 m
  • 1.  39.500 TL 2.  15.800 TL 3.  7.900 TL 4.  3.950 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
41 1. DOĞUKAN 60 İ.AKYAVUZ t5 T.AKYAVUZ - M.A.ÇİÇEK G.FIRTINASI - BUSHRANGER(IRE) Y.PRINCE 0-1-1-0-0 3 0.5
515
30 2. SEN TOYDEMİR 59 F.YARDIMCI t8 H.TOYDEMİR - M.DEMİROL SEVİLİNKIZI - A.T.GOOD(IRE) S.HERO(USA) 2-1-6-2-1 1 0.08
157
32 3. ÇEÇEN KIZI 58 N.ALTIN 3 M.A.BECENE - Ö.YALÇIN L.SULTAN - ZANJERO(USA) NURSULTAN 3-2-7-0-0 2.43 0.67
136
38 4. PERFECT BREEZE 55 M.IŞIK t7 E.ARTUN - M.KILINÇ KALBİMDESİN - P.STORM F.S.FREE*(USA) 0-1-4-1-0 1 0
124
36 5. RACING PRINCESS 58 M.A.AKTÜRK t6 T.KARADUMAN - M.DEMİROL D.LIFE - W.NEXT BEKMEZBEY 1-2-4-3-0 1 0.1
412
30 6. ENDAMLI GIRL 55 E.KILIK 4 E.YILDIRIM - K.ÖZTÜRK L.ÖZGE - K.PLEASURE P.STORM 2-4-7-1-4 1.12 0.06
623
28 7. FORGET IN FIRE 55 M.CANPOLAT 1 Y.ÇELİK - F.E.AKIL ŞEHRAZAT - BOSPORUS(IRE) S.MUSIC(IRE) 3-4-5-6-0 1.12 0.22
151
9 8. MONAGHAN BOY 54 H.PARILDAR 2 E.ERGİN - M.KARALI BAJEE - W.NEXT SUFİ 1-2-4-1-0 1.67 0.38
747

09/12/2020 - 6. KOŞU/ŞARTLI-4/DHÖW

4 YAŞLI ARAPLAR (6. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1700 m
  • 1.  39.500 TL 2.  15.800 TL 3.  7.900 TL 4.  3.950 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
29 1. GODFATHER 58 İ.AKYAVUZ t8 O.GÜLLÜ - M.DEMİROL ESERGÜLÜ - UÇANBEY AL-IŞIK
635
39 2. NAZARNAZ 58 N.ALTIN 4 M.DEMİRKAPI - M.BARCİN ÖZERMİŞ - TURBO VOLGA.2
123
40 3. ÖZYAZAR 58 F.YARDIMCI 2 Ö.DOĞAN - G.BALTA ÇİNİKIZ - ŞİMŞEĞİNOĞLU BAMKA.3
551
31 4. UĞURGÜLÜ 56 B.BEKTAŞ 6 İ.SANCAR - F.E.AKIL DİLANCANPOLAT - ŞİMŞEĞİNOĞLU SANCAKBEYİ
327
25 5. MÜRÜLÜ 55 M.AVŞAR t7 A.ŞAHİN - E.KOÇAK GÜLŞİFA - ALTAHA TEKELİOĞLU
652
10 6. TURBOŞAHI 56 İ.KATI 1 R.SOYAN - M.KARALI SULTANIM - TURBO NOKTABATUR
888
23 7. BAYBİLZİK 54 M.A.AKTÜRK 3 H.AKTAŞ - S.SAYIN ZERNİGAR - KIRIMHAN ATAK
326
39 8. GELKIZ 54 E.KILIK 5 N.TURAN - FER.ÇELİK NURGÖZÜ - ÖZGÜNHAN HÜRBATUR
514

09/12/2020 - 7. KOŞU/ŞARTLI-4

3 YAŞLI İNGILIZLER (7. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 2000 m
  • 1.  39.500 TL 2.  15.800 TL 3.  7.900 TL 4.  3.950 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
37 1. BOYRAZ BEY 61 H.ALTUNKILIÇ t4 Ö.BOYRAZ - H.YILDIRIM S.QUEEN - R.D.CAFE(USA) TOMBA(GB) 4-7-9-4-0 1.82 0.46
213
46 2. SONERİM 61 M.AVŞAR t5 M.NARÇİN - A.GÜRGÖZE M.OLGA - N.LIMITE U.FOR(USA) 1-4-6-5-0 1 0.06
347
31 3. GALLOP TO WIN 59 M.ÜNLÜ 2 A.İNCE - S.KURT S.TIMES - MENDIP(USA) R.ABJAR(USA) 2-3-3-0-0 4.33 0.88
152
43 4. ALTO 58 F.YARDIMCI t9 B.ÖZDEMİR - E.KOÇAK LORENA - SCARFACE V.GALLOP(CAN) 3-1-8-6-0 0.8 0.06
574
27 5. SUPERFAST 56 C.TEPE 3 E.YÜCEL - M.DEMİROL C.SMARTY(USA) - D.CAT(USA) S.JONES(USA) 5-6-11-0-6 1.43 0.14
541
29 6. BIG AFRICA 56 N.ALTIN t8 U.KIRALOĞLU - H.YILDIRIM G.AFRICA - TOCCET(USA) I.FOCUS(USA) 2-9-12-1-0 2.43 0.5
425
30 7. TEXAS MAHİR 56 E.KILIK t6 S.ÇİFTÇİ - S.BAKIR MELIA - S.ROBIN(JPN) M.CAT(USA) 3-4-13-2-0 1.59 0.36
1076
0 8. BENİM DÜNYAM ÖZ 56 İ.KATI 1 Ö.DEMİR - A.GÜRGÖZE K.YÖRÜK - L.HEART(USA) A.A.CLASSIC(CAN) 1-4-4-0-1 2.33 0.4
149
0 9. KING BARAN 55 A.ŞENBAHAR t7 A.ŞEN - S.SAYIN B.C.TRACKS(USA) - T.HAN(IRE) CATRAIL(USA)
10
14 10. NORTH STAR 55 M.CANPOLAT t10 A.K.KAYA - H.YILDIRIM TINKERBELL - ROCKMASTER(IRE) MALİ 12-2-17-5-0 1.67 0.58
8128

09/12/2020 - 8. KOŞU/HAND-14/DHÖW/D

3 YAŞLI ARAPLAR (GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  32.000 TL 2.  12.800 TL 3.  6.400 TL 4.  3.200 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
44 1. DİCLE RÜZGARI 59.5 F.YARDIMCI 8 B.EĞİLLİ - F.E.AKIL TEZNUR - GELİBOLU BİLGİN
311
42 2. ŞEHBALİN KIZI 55.5 A.ÇANKAYA 5 N.CANPOLAT - E.KOÇAK ŞEHBALKIZ - YAVUZŞAH YAŞARCIK
213
37 3. ENGEREK 55 C.TEPE 3 C.YILDIZ - FER.ÇELİK ANAİTİS - KAIZBERT(RU) PALAZ
6168
37 4. PINARBAŞI 56 H.ALTUNKILIÇ t10 C.GÜMÜŞKOLAN - M.KARALI HAFSA - ATİKBEY SÜLO
1510
36 5. HARBİCİ 53.5 E.AKKILIÇ 2 N.TURAN - B.KILIÇ TURAKINA - ALTAHA BOZOK
577
36 6. ŞAHANEKIZIM 55.5 N.ALTIN 1 A.KAYA - M.A.SUBAY ZATIŞAHANE - ARASLI HABERBATUR
1125
34 7. DANEDANE 52.5 Y.CENGİZ 4 C.YILDIZ - FER.ÇELİK SİPAHİÖZLEM - KAIZBERT(RU) S.TAHA
439
31 8. CANİLAYDA 53 İ.AKYAVUZ 6 M.CANLIKA - F.E.AKIL HÜRGÜZEL - BALIKHAN DEVİRHAN
176
30 9. HORIKCAN 52.5 M.E.DOĞAN 7 M.ÇEÇAN - M.A.SUBAY H.SULTAN - YAVUZŞAH B.MARTI
552
29 10. ATİKBEY KIZI 52 A.ŞENBAHAR 9 İ.SANCAR - F.E.AKIL G.ÇEŞMİ - ATİKBEY SAĞANAK
174
Contact Us