06/03/2021 - 1. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

4 YAŞLI ARAPLAR (1. ÇİFTE, 1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  60.000 TL 2.  24.000 TL 3.  12.000 TL 4.  6.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
14 1. ALBİLGİN 54 Ö.ORDU 11 M.MARKARYAN - E.KARATAŞ KARAİNCİ.24 - BİLGİN ALBATUR
12106
12 2. BİLGİÇ AĞA 56 MAHSUN TURAN 7 M.BİLGİÇ - FER.ÇELİK TUMBULHABER - KAIZBERT(RU) HABERBATUR
51411
30 3. ÇELİK 54 K.DEMİREL 2 İ.GÜL - E.KARATAŞ GAMZELİM - UÇANBEY T.T.KU(US)
4310
35 4. DELİ MEMO 55 M.G.ARSLAN 4 M.ALBAYRAK - A.ÇİFTÇİ U.GÜL - KILIÇBAYLIM SERDENGEÇTİ
272
35 5. DESTANYAZAR 55 E.ÇANKAYA 10 A.ATAKAN - H.HATUNOĞLU KÖYGÜZELİ - TARKANER T.T.KU(US)
261
27 6. KAÇAR YUNUS 58 M.AKYAVUZ 9 M.KATI - C.KATI FÜSUNKAR - ATOMKARINCA RİKARDO
755
30 7. KANARHAN 58 A.KURŞUN 8 İ.TULGARER - M.GÜNEŞ G.ÇİÇEK - KOBRA B.OĞLUM
343
20 8. OĞLUM MİRHAT 54 M.KIYAK 5 M.KAPLAN - A.ÇİFTÇİ DOĞANNUR - YAKUPBEY DEMİRKAZIK
787
0 9. REİSHANLI 58 M.K.KUMBASAR 1 V.ATEŞ - R.TAŞDELEN CANÖZÜM - GELİBOLU ANAVARZA
4
0 10. SON UÇARLIM 58 A.KAÇMAZ 12 H.SUNKAR - N.GÜVEN KONUKKIZI - ÖZGÜNHAN S.TAHA
899
13 11. FLYCAN 56 V.DEMİR 6 M.TÜRKERİ - M.KILINÇ JALECAN - ARASLI YAŞARCIK
5512
24 12. SEMENKIZ 52 F.ÇETİNBAŞ 3 M.KATI - M.KATI ELİFİM - YILMAZER BOZDAĞ
378

06/03/2021 - 2. KOŞU/ŞARTLI-3/D

4 VE YUKARI İNGILIZLER (2. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1900 m
  • 1.  45.500 TL 2.  18.200 TL 3.  9.100 TL 4.  4.550 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
47 1. AYBÜKE 56 N.DEMİR 2 M.GÜNDAY - S.GÜRKAN KENNDREA - YAVUZKAYA XAAR(GB) 2-2-11-5-0 0.9 0.05
222
34 2. KEDİM 62 B.BEKTAŞ 3 F.TEKİNALP - A.TEKİNALP S.HANIM - E.CORREDOR(USA) M.CAT(USA) 3-2-5-0-0 3 0.8
135
38 3. LADY PIA 57 E.ÇANKAYA t4 G.ÇAKMAKOĞLU - A.KIZILYAMAÇ ELLA - D.JIN(GB) EVOKE(USA) 3-6-22-1-2 1.43 0.21
844
33 4. ERDEKLİ 58 V.DEMİR t6 Z.YILDIZ - M.KILINÇ ONDÖRTBAHAR - D.JIN(GB) V.GALLOP(CAN) 4-9-16-1-2 1.91 0.38
7128
23 5. AZRASTAR 53 F.ÇETİN t7 S.TAŞAN - R.TAŞDELEN M.QUICK - D.S.ME MUJTAHID(USA) 1-5-5-3-0 1.55 0.29
1157
35 6. FİLİBYA 55 E.SİNCAN t8 V.KELEŞ - S.EREN ZİLCİHAN - V.GALLOP(CAN) KANEKO 4-5-7-0-0 3.57 0.81
1831
31 7. LİDER 55 M.S.ÇELİK 1 S.GÖRMEZ - B.GÖRMEZ DYNAMARE - L.HEART(USA) S.HERO(USA) 10-5-8-1-0 3.8 1
556
6 8. SARI ZELLO 53 B.OKANDE t9 S.KAR - Y.AKDAŞ SIBILA - SARSILMAZ R.SPECIAL(USA) 1-3-6-2-2 1 0.17
8179
65 9. VALENTE 55 MÜS.ÇELİK t5 H.ŞİMŞEK - S.KAN H.KIZI - YONAGUSKA(USA) LUGANO 3-2-3-0-0 4.33 1
363

06/03/2021 - 3. KOŞU/KV-7/D/TSYD ADANA ŞUBESİ KOŞUSU KŞ.

3 YAŞLI İNGILIZLER (3. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 1300 m
  • 1.  90.000 TL 2.  36.000 TL 3.  18.000 TL 4.  9.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
91 1. LADY VENÜS 60 S.BOYRAZ 3 Ö.AÇAR - E.MUTLU SOLITAIRE - BOSPORUS(IRE) R.ABJAR(USA) 3-2-7-4-0 1.13 0.25
522
40 2. BIRD NEST 54 A.KURŞUN 2 E.HAZAR - A.GÜVEN ŞAHİZER - D.FONG(USA) L.HEART(USA) 1-1-11-1-0 1.15 0.14
153
84 3. MACAU 54 MÜS.ÇELİK 1 H.KARAMAZI - Y.DEMİR REGINA - YONAGUSKA(USA) B.AJWAAD(IRE) 4-1-5-2-0 1.67 0.58
111
43 4. NEPTUNE 54 M.AKYAVUZ 4 U.COŞAR - Y.DEMİR O.BRIDE - N.KHAN(FR) S.CLASSIC(USA) 2-0-5-2-1 0.82 0
1115
55 5. SILENT WAVE 54 B.KILINÇ t5 U.KIRALOĞLU - S.EREN K.DEĞER - TOROK(IRE) S.T.GOLD(USA) 3-1-15-3-0 1.1 0.18
124

06/03/2021 - 4. KOŞU/HAND-16

3 YAŞLI İNGILIZLER (4. ÇİFTE, 2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  69.000 TL 2.  27.600 TL 3.  13.800 TL 4.  6.900 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
67 1. SER VEYRON 57.5 VEDAT ABİŞ 1 M.KİP - R.ATLI V.RON - MARCAVELLY(USA) O.CREST(USA) 2-0-2-0-0 3 1
223
57 2. SERHOŞ BABA 55.5 V.DEMİR 11 L.KOÇYİĞİT - M.E.SARIDAL D.ÇİZGİ - W.WALZER(GER) KANEKO 0-3-3-4-0 0.82 0.1
575
54 3. ATABERK 54 E.SİNCAN 12 M.ŞİMŞEK - M.KILIÇSEREN BADE - DEHA E.EYED(USA) 3-3-8-0-0 2.5 0.64
648
52 4. KING CAN 53 M.BAYIR 8 A.AHRASOĞLU - M.KILIÇSEREN KILFARASY(IRE) - K.DAVID(USA) GALILEO(IRE) 4-3-11-6-0 1.09 0.21
564
49 5. CAN REİS 51.5 B.KILINÇ 2 B.TANRIVERDİ - S.EREN M.DESPINA(IRE) - T.VALLEYS(USA) ORATORIO(IRE) 3-1-11-5-4 0.66 0.25
11
49 6. PÜR DİKKAT 51.5 MÜS.ÇELİK 7 A.BAŞARAN - İB.B.OĞULLARI LUNARAT - V.GALLOP(CAN) R.ABJAR(USA) 5-5-8-0-0 3.5 0.83
136
48 7. LUCKY ROCK 51 M.S.ÇELİK 3 M.T.BİRİCİK - G.KÖSE L.NUMBER - APPROVE(IRE) DEHERE(USA) 1-2-5-2-0 1.22 0.2
199
45 8. SKYLINE 50 A.KAÇMAZ 9 T.ARSLAN - Ö.ALAÇAM M.BELLE(GB) - LUXOR LINAMIX(FR) 3-0-7-0-0 1.86 0.6
642
41 9. WAR LEADER 50 M.K.KUMBASAR 10 M.K.EMİN - C.DEMİR DESIDERIA(USA) - I.SON(IRE) D.PARTY(USA) 0-1-1-0-0 3 0.5
1411
39 10. İNCİTANESİ 50 SER.YILDIZ 5 İ.KAYA - M.A.ÇİÇEK R.KAŞGAR - PERFECTO R.ABJAR(USA) 2-2-6-3-1 1 0.07
61810
39 11. LATİF BABA 50 S.ERKUŞ 6 C.YILDIZ - E.ACER ARMONICA - L.HEART(USA) B.AJWAAD(IRE) 2-0-6-2-0 1 0.2
747
35 12. BALKU BEY 50 M.KESKİN t13 A.BALKU - A.GÜVEN P.VIVI - B.AIRES R.ABJAR(USA) 1-4-6-1-0 2 0.42
5912
32 13. BALL OF FIRE 50 H.KILIÇARSLAN 4 M.ÖZTÜRK - C.KATI M.IRONARM - N.KHAN(FR) L.HEART(USA) 1-1-2-0-0 3 0.75
9113

06/03/2021 - 5. KOŞU/ŞARTLI-4

4 VE YUKARI İNGILIZLER (5. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1300 m
  • 1.  54.000 TL 2.  21.600 TL 3.  10.800 TL 4.  5.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
96 1. İZ BIRAKAN 55 M.AKYAVUZ t13 M.ATEŞ - R.TAŞDELEN B.CAFE - L.HEART(USA) D.RELATIVE(IRE) 7-3-5-1-0 3.57 1
418
92 2. MINE OF FIRE 55 F.R.BEBEK 4 M.SEVİM - BAH.GÖK S.DANCER - N.KHAN(FR) L.HEART(USA) 1-2-3-0-0 3 0.67
3111
32 3. ALEMDAR 50 M.KIYAK t10 M.B.GÖKKAN - M.YALÇIN S.RUNNER - BUSHRANGER(IRE) T.HILL(IRE) 1-6-7-0-0 3 0.67
7513
85 4. DEMİRKURT 54 A.KURŞUN 2 U.KURTLAR - A.KAPLAN D.LIFE - DUTYFREE D.LIGHT(JPN) 3-0-1-1-1 1.4 0.5
2114
70 5. FIRAT ATEŞİ 54 S.BOYRAZ 3 Y.AÇIK - Y.DEMİR SHANTI(GER) - LUXOR MONSUN(GER) 5-5-11-7-2 1.07 0.13
396
85 6. KARABAYIRLI 54 E.ÇANKAYA 5 D.DEMİRBAŞ - H.ATAŞ V.IMPORTED - APPROVE(IRE) MARLIN(USA) 1-2-6-3-0 1 0.08
154
81 7. ROMOLO 54 E.SİNCAN t14 Y.TEKİNALP - G.GÖKMEN B.GIRL(IRE) - APPROVE(IRE) RAKTI(GB) 3-2-6-3-0 1.33 0.36
173
59 8. SUN TIME 54 MÜS.ÇELİK t9 A.BAŞARAN - İB.B.OĞULLARI G.SUN - LUXOR S.T.GOLD(USA) 8-2-10-2-2 1.67 0.5
241
60 9. DIRECT WIN 53 A.KAÇMAZ 6 Y.TURAKTEKİN - V.AKÜZÜM UĞURUM - C.PICTURES(GB) TARSUS 4-1-5-0-0 3 0.9
485
85 10. TOMİRİS 54 S.ERKUŞ 8 Ö.BAYRAKTAR - A.GÜRGÖZE INFINITY - N.KHAN(FR) C.GROUNDS(GB) 2-1-7-0-0 1.86 0.5
14127
55 11. CAT PEOPLE 52 HAKAN YILDIZ t12 R.ARICI - A.ÇIKMAN KALSE - L.HEART(USA) DEHERE(USA) 9-14-4-1-0 8.33 1.11
979
55 12. SİN 53 M.G.ARSLAN 7 H.ÇİL - Y.DEMİR S.LEAF - BANKNOTE(GB) C.T.CHAMPS 2-3-5-0-0 3 0.7
51010
85 13. IMPULSIVE 55 M.S.ÇELİK t15 F.KAHRAMAN - E.GÖKÇE G.EVENING(USA) - M.MAST(USA) D.HEAT(USA) 2-4-13-2-3 1.09 0
462
38 14. BOSENDRA 52 M.BAYIR 1 O.GÜNDAY - S.GÜRKAN KENNDREA - BOSPORUS(IRE) XAAR(GB) 3-2-7-6-0 0.89 0.11
6815
48 15. MISTER HEART 55 U.TEMUR t11 M.BEYCAN - A.GÜVEN R.BALLERINA(CAN) - E.CORREDOR(USA) S.CLASSIC(USA) 4-2-9-2-1 1.4 0.33
91012

06/03/2021 - 6. KOŞU/SATIŞ-1/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (4'LÜ GANYAN, 6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1900 m
  • 1.  42.500 TL 2.  17.000 TL 3.  8.500 TL 4.  4.250 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
27 1. MÜRÜLÜ 60.5 E.ÇANKAYA t12 A.ŞAHİN - Y.AKDAŞ GÜLŞİFA - ALTAHA TEKELİOĞLU
81010
17 2. SEMRAKIZI 58.5 E.SİNCAN t11 S.KANDİL - S.EREN S.SULTAN - KIRIMHAN YAVUZCA
6314
32 3. AYBET 57.5 M.BAYIR t13 C.KUTLU - A.KARAKUŞ MAHMUDİYE - DİKTAU ÖZÜŞAN
855
79 4. KAFADAR 57.5 İ.GÖÇER t15 Ş.ÇELİK - Y.TUNCAY İNTİSAR - İZBATUR ODİNHAN
8124
49 5. USTAOĞLU 56.5 V.DEMİR 1 Ş.POLAT - M.DAŞ EFRUZ - ÖZGÜNHAN HEDBAN.2
683
39 6. ARAYEKYİ 54.5 A.KAÇMAZ t10 H.ÇELİK - İ.GÜMÜŞ S.HANIM - KAIZBERT(RU) ODİNHAN
5118
25 7. YAĞMUR KIZI 54.5 M.S.ÇELİK 3 C.KAYA - A.ÇİFTÇİ HAVAKIZI - KIRIMHAN HÜRBATUR
8513
30 8. CANIMSIN DİLBER 54 S.ERKUŞ 4 M.A.BECENE - M.BARCİN A.KIZI - SERDARHAN GOBAKBEY
7169
23 9. OĞLUM YUSUF 56.5 F.R.BEBEK 8 A.DURMAZ - BAH.GÖK YURDAGÜL - YAŞARCIK SARAR
356
30 10. ÖZAYBERK 55.5 M.AKYAVUZ 5 Ö.EMEKTAR - M.BARCİN MESRURE.56 - ARASLI ALKURUŞ.13
477
25 11. BİR MATRA 53.5 HAKAN YILDIZ 7 N.KARAKEÇİ - M.Y.KILINÇ KIRMATRA - ODİNHAN SAĞANAK
482
22 12. ÖZKARA 55.5 M.K.KUMBASAR t9 A.AYDOĞDU - İ.AĞIRTAŞ EKİN - BİLGİN ALKURUŞ.13
691
17 13. KIRIM KARTALI 55.5 H.KATI 6 A.POLAT - G.KÖSE SEVTAPHANIM - KAIZBERT(RU) GÜRBATUR
11915
15 14. AYMİRA 50 SER.YILDIZ 2 A.AYDOĞDİ - O.GÜNDOĞDİ NURSUNA - ARASLI ATAK
61411
43 15. BEŞİREFE 55.5 M.G.ARSLAN t14 B.KAYA - A.DİNÇ SALDIMKAYA - KOŞANEFE ERSİNAN
131512

06/03/2021 - 7. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

4 YAŞLI ARAPLAR (7. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1400 m
  • 1.  60.000 TL 2.  24.000 TL 3.  12.000 TL 4.  6.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
16 1. ARDEŞEN 56 MAHSUN TURAN 4 N.TURAN - İ.GÜMÜŞ OKİNAWA - UÇANOĞLU HABERBATUR
1199
0 2. ARENBEY 58 B.KILINÇ 5 V.KELEŞ - S.EREN S.HANIM - HABERKAN ODİNHAN
31
31 3. ATİK YILDIZ 54 M.ÖZDEMİR 2 Z.YILDIZ - G.TOPBAŞ NALCAN - ATİKBEY EMİROĞLU
323
31 4. BERSEY 58 A.KURŞUN t11 E.ÖZTÜRK - N.GÜVEN RİDADE - DİKTAU YALAZ
225
21 5. DAĞTEPE 58 M.K.KUMBASAR 10 M.A.ÇEÇAN - M.A.SUBAY A.GÜZEL - TOŞUR ASALBEY
1286
8 6. DELİ TANİŞ 54 T.BALİ 1 N.DEĞERLİ - A.GÜRGÖZE DAVUTKIZI - T.RÜZGARI SANCAKBEYİ
61210
0 7. KARASUN 58 M.AKYAVUZ t12 E.TURAN - H.ATAŞ DEBRA - KAIZBERT(RU) DAĞDELEN
1028
29 8. KÜÇÜKAĞA 55 M.G.ARSLAN 9 M.KAYA - M.A.ÇİÇEK Ş.GÜZELİ - ÖZGÜNHAN HABERBATUR
6212
28 9. MUKADDER BEY 58 V.DEMİR 3 M.A.BECENE - A.KAPLAN ALTINHIZMA - YAKUPBEY HABERBATUR
537
27 10. YAĞIZ ABİ 55 E.ÇANKAYA 8 M.ADALAR - İ.GÜMÜŞ TAMUN - K.YAĞIZ GÖKTULUY
7134
26 11. ÇÖMLEKÇİ KIZI 52 VEDAT ABİŞ 7 L.DOĞAN - R.TAŞDELEN TUMBULALTIN - BERKSOY HABERBATUR
332
0 12. YOL VERMEZ 52 M.KIYAK 6 M.UÇAR - B.ATEŞ GARANTÖR - ATİKBEY KAFKASLI
151411

06/03/2021 - 8. KOŞU/ŞARTLI-4/DHÖW

4 YAŞLI ARAPLAR (8. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  54.000 TL 2.  21.600 TL 3.  10.800 TL 4.  5.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
50 1. OĞLUM BATUHAN 54 E.ÇANKAYA 3 A.KOSEALI - H.ATAŞ SÜZÜL - KAIZBERT(RU) T.LIGHT(US)
10105
53 2. YAMAÇBEYİ 54 M.AKYAVUZ t15 B.CAMUZ - C.KATI NEHABER - UÇANBEY HABERBATUR
7714
57 3. ÜÇGÜZEL 53 M.K.KUMBASAR 8 M.K.EMİN - C.DEMİR SEVDACAN - TAMERİNOĞLU İBOCAN
167
35 4. AHSENİM 52 HAKAN YILDIZ 9 İ.KATI - C.KATI GÜNEŞİMSİN - D.UĞUR DİNÇERBEY
5815
53 5. BUNİYABİR 52 VEDAT ABİŞ 12 A.YILDIZ - İ.GÜMÜŞ KUMRULU - YAKUPBEY P.KARACA
1093
82 6. GARDAL GÜLÜ 52 MÜS.ÇELİK 6 S.DOĞAN - M.Y.KILINÇ ÇATIRAYKIZI - UÇANBEY B.OĞLUM
841
35 7. GÖKTEKİNKIZI 52 E.SİNCAN 7 A.ŞAHİN - C.KATI ANCELİNA - GÖKTEKİN SAĞANAK
9169
62 8. GÜNEŞİN GÜLÜ 52 E.TUNÇ 5 M.KATAR - S.ALTUNDAĞ AHUSENKIZ - GELİBOLU TAMERİNOĞLU
4811
50 9. HAZİNEM 52 S.ERKUŞ 4 M.KANDEMİR - M.UÇAR P.BERCA - JOKER YALAZ
432
36 10. RUMELİ HİSARI 52 M.BAYIR t14 G.GİRAY - Ş.AYDEMİR GÖZYAŞI - TURBO ANTEPLİ
12413
39 11. DELİOĞLAN 56 M.S.ÇELİK 11 M.KILINÇ - M.Y.KILINÇ G.GÜZELİ - BERKSOY BOZDAĞ
274
49 12. ÇİVİT 52 A.KAÇMAZ 2 A.KILIÇCIOĞLU - Y.MİSDİK RAHİMESULTAN - ÖZGÜNHAN BAMKA.3
298
38 13. MALYA GÜZELİ 53 M.KESKİN t13 İ.YAVUZ - A.ÇİFTÇİ NEHİRCAN - ÖZGÜNHAN EMAEL(PL)
7712
46 14. ONUKTAN 54 U.TEMUR 1 N.ÇANAKÇI - O.İPEK NEDİMEM - ONURKAAN TOŞUR
1146
37 15. YARIŞAVCISI 52 T.BALİ 10 K.SAÇAN - Ö.YALÇIN PARAAVCISI - UÇANBEY EMİROĞLU
61010

06/03/2021 - 9. KOŞU/HAND-14/DHÖW

5 VE YUKARI ARAPLAR (GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1400 m
  • 1.  45.500 TL 2.  18.200 TL 3.  9.100 TL 4.  4.550 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
55 1. MOSKOVAATEŞİ 61 E.ÇANKAYA t15 M.KILINÇ - FER.ÇELİK B.KIZI - TURBO ALBATUR
1274
50 2. ÖKTEM 57.5 VEDAT ABİŞ 5 N.ARTAR - E.ACER KAHRAMANKIZ - SARRAF DEMİRKAZIK
779
47 3. DÜNÜR 59 E.SİNCAN t16 F.M.AKILLI - R.KONUK ROSARI - KAIZBERT(RU) DAĞDELEN
2915
47 4. ELİFE ANNE 57 M.G.ARSLAN 7 G.ÇAKMAKOĞLU - A.KIZILYAMAÇ KANDEZİ - TURBO ODİNHAN
4210
46 5. BERSUN ATEŞİ 58.5 V.DEMİR 1 Ş.POLAT - M.DAŞ BERSUN - ATEŞTOPU BATYSKAF(PL)
1711
46 6. ÇOLPANLI 58.5 M.AKYAVUZ 14 M.N.KILINÇ - M.Y.KILINÇ ÇOKGÜZEL - AYABAKAN HÜRBATUR
11107
46 7. KARABİBERİM 55.5 F.ÇETİN 2 Y.ADVAN - R.TAŞDELEN FİLFİL - LİDERTAY KIRIMHAN
1041
45 8. ATLAS ÇİÇEĞİ 58 MUSA DEMİR 4 M.ARSLAN - B.ATEŞ ÜLKÜNUR - ONURKAAN TAMERİNOĞLU
61016
44 9. BABAHAKKI 57.5 U.TEMUR t18 A.KÖSEOĞLU - M.H.ELĞAÇ SARAYGÜLÜ - HIZLITAY DEMİRKIR
343
43 10. TONYA 54 K.DEMİREL 10 K.YAZICI - E.KARATAŞ TUTUNAN - AYABAKAN BİLGİN
61213
34 11. PERİLİ KAYA 50.5 M.KIYAK 9 A.KAYA - Y.TUNCAY SEDEFKAR - ŞÖVALYE BİLGİN
355
32 12. ÇAKIRALİ 51.5 MÜS.ÇELİK 6 S.ERBAŞI - O.İPEK MESRURE.56 - ARASLI ALKURUŞ.13
426
30 13. BUĞU 50.5 S.ERKUŞ 12 S.ULAŞ - B.ŞİMŞEK HÜRMET - GOBAKBEY YAVUZCA
672
30 14. NİSANOĞLU 50.5 M.K.KUMBASAR t17 İ.DEMİR - A.GÜLLÜ N.ÇİÇEĞİ - BOZYİĞİT NAMDAR
111217
27 15. BABA YAVUZ 50 T.BALİ 8 M.POLAT - M.DAŞ GÜLPARE - ZENGİNOĞLU BİLGİN
1248
27 16. EFKARLIEFE 50 SER.YILDIZ 13 K.İPEK - O.İPEK ZEHRA.120 - SONALP SERHANBEY
10714
25 17. KİMSE GEÇMEZ 50 E.TUNÇ 3 B.ARSLAN - M.TEK S.NUR - UÇANBEY SAĞANAK
8612
24 18. EGEMENBEY 50 M.ŞAKİR 11 H.CAN - Y.TUNCAY ÖZBAKIR - AYABAKAN ALTAHA
141418
Contact Us