25/11/2020 - 1. KOŞU/MAIDEN

2 YAŞLI İNGILIZLER (1. ÇİFTE, 1. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  44.500 TL 2.  17.800 TL 3.  8.900 TL 4.  4.450 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
0 1. BABA YADİGARI 53 B.SARIDAL 8 E.AĞKAYA - H.DEĞİRMENCİ LASKİ - FAIRSON BOSPORUS(IRE)
66
20 2. BERİTAN FIRTINASI 57 E.KILIK 9 M.E.DEMİRKAPU - F.E.AKIL GOLDRAP - BOSPORUS(IRE) LUXOR 4-0-2-5-1 0.71 0.08
575
28 3. COPY CENTER 57 M.DOĞAN 4 Ö.DEMİR - G.BALTA O.C.LADY - KULOĞLU E.AMOUR 1-0-4-3-0 0.6 0.13
567
16 4. DUBAI LUCK 57 N.ALTIN 5 M.ÇEVİKEL - H.DEĞİRMENCİ D.PEARL - L.LAD(IRE) DOYOUN(IRE)
4108
0 5. OĞLUM TURAN 53 Y.ÇELİKBAŞ 2 M.ERCAN - V.ÇİZİK MERCANKIZ - ZANJERO(USA) O.CREST(USA)
9
24 6. WOLF RUNNER 53 H.ALTUNDAĞ t11 M.DOĞAN - V.ÇİZİK PANCAR - P.RIVER SINGSPIEL(IRE) 2-0-7-3-0 0.85 0.08
242
22 7. YUSUFUM 57 M.AVŞAR 1 M.DEMİR - V.ÇİZİK İKEBANA - AKINDAYIM(IRE) L.HEART(USA) 1-3-6-0-0 2.33 0.5
634
13 8. FROZEN 55 B.BEKTAŞ 3 R.SOYAN - M.KARALI ÇAMALAN - T.HAN(IRE) R.BISHOP(USA) 0-1-5-1-1 0.78 0.25
678
26 9. LONGLIP 55 F.YARDIMCI 7 Ö.KARAÇİZMELİ - G.BALTA AFADLİ - D.AĞA F.FELLOW(USA) 1-1-8-0-0 1.5 0.3
224
18 10. MİMİJO 55 H.PARILDAR 6 Ö.DEMİR - G.BALTA S.WHITE - KANEKO DALAKHANI(IRE) 2-4-11-6-1 0.92 0
671
0 11. NOPE 51 A.AKDEMİR 10 S.KORKMAZ - G.BALTA F.START - BUSHRANGER(IRE) OKAWANGO(USA)
3

25/11/2020 - 2. KOŞU/HAND-15/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1700 m
  • 1.  39.500 TL 2.  15.800 TL 3.  7.900 TL 4.  3.950 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
52 1. TASARIMCI 63 N.ALTIN 2 R.ARSLAN - S.KURT NAZLIYEL - TURBO BERKOŞ
1017
48 2. ALTIN KRAL 61 M.DOĞAN 3 G.YILDIZ - M.KARALI ALTINKIR - TOŞUR ÇELEBİ.1
245
47 3. DEHİBE HANIM 57.5 Y.CENGİZ t8 R.TUMBUL - M.KILINÇ ELIZABETH - GOBAKBEY MAGRİP
461
46 4. BAĞRIYANIK 57 A.ŞENBAHAR 4 S.KAYA - FER.ÇELİK BEHRE.9 - ASİLZADE HİRATASAN
124
46 5. PATOZ 60 F.YARDIMCI 6 C.GÖKHAN - M.A.ÇİÇEK ELMABİR - YALAZ SAĞANAK
1123
36 6. MÜCBİR 55 E.KILIK 5 M.ÖZKAN - EY.YARDIMCI SÜPERKIZ - ŞENTAY BEYEFENDİ
8138
31 7. GONCANUR 52.5 H.ALTUNDAĞ 1 E.DEMİR - B.KILIÇ BEHİYE - ÖZGÜNHAN ALKURUŞ.13
472
27 8. ULUAT 50 C.TEPE t7 M.ALTIN - FER.ÇELİK SERAY - TOŞUR TUNCA
1356

25/11/2020 - 3. KOŞU/HAND-14/DHT

4 YAŞLI ARAPLAR (6'LI GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  32.000 TL 2.  12.800 TL 3.  6.400 TL 4.  3.200 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
37 1. NUR SALKIMI 62.5 F.YARDIMCI 9 Y.TEKTAŞ - V.ÇİZİK AKNUR - YALAZ SADUN
1461
32 2. NAZDARIM 57 Y.CENGİZ 6 G.SAÇAN - Ö.YALÇIN CANEVİM - TOŞUR ALKURUŞ.13
1223
28 3. DELİ FARUK 58 B.BEKTAŞ 5 S.YONTÜRK - M.KARALI BALPETEĞİ - UÇANBEY ANTALYA
394
28 4. KABAKLI 58 E.KILIK t11 M.NARÇİN - A.GÜRGÖZE AKDİDEM - GOBAKBEY M.ÇAVUŞ
535
28 5. NEVRİYE HANIM 55 H.ALTUNDAĞ 1 M.DEMİR - F.E.AKIL VOLGANAME - ÖZHABER VOLGA.2
248
26 6. AYGÖZLÜ 54 A.ŞENBAHAR t10 M.ALTIN - FER.ÇELİK PETEKTEN - T.BEY ARASLI
11712
26 7. BÜYÜK KIRIM 57 N.ALTIN 2 İ.GÜRLER - M.KILINÇ K.SEVDASI - KIRIMHAN AĞAKILIÇ
5112
26 8. GÜL ANADOLU 57 H.POLAT t12 Ç.ALTIN - G.BALTA TÜKENMEZ - ALTAHA HÜRBATUR
10129
23 9. BEYYURDU 55.5 H.PARILDAR 3 Ş.KILIÇASLAN - Y.TUNCAY DAVA - HIZLITAY KOŞAYALP
18147
25 10. GÖKDİZGİN 56.5 M.DOĞAN 4 H.EROĞLU - M.KARALI HABİL - TURBO SEKLAVİ.39
151611
24 11. CESURHALİM 56 M.AVŞAR 7 F.ALTIN - G.BALTA AYKIZIM - SONALP DRUID(PL)
8106
20 12. UFAKLIK 51 B.SARIDAL 8 G.GÜNDOĞDU - G.BALTA A.KEMER - TURBO ASLANALP
111310

25/11/2020 - 4. KOŞU/HAND-14

3 YAŞLI İNGILIZLER (5'Lİ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  32.000 TL 2.  12.800 TL 3.  6.400 TL 4.  3.200 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
41 1. GEYİKLİ 62.5 N.ALTIN t14 A.ÖZKAN - M.A.SUBAY ŞEMSENUR - GLENDOR R.ABJAR(USA) 0-0-2-0-0 1 0
152
40 2. FRIZER 62 H.PARILDAR t11 M.KORKMAZ - M.A.SUBAY S.CENTER - D.JIN(GB) R.ABJAR(USA) 4-2-17-3-2 1.07 0.11
536
36 3. BALIKÇI FAİK 60 M.AVŞAR 6 H.TINAS - V.ÇİZİK BULLSEYE - P.STORM M.CAT(USA) 1-0-4-3-0 0.6 0.13
10121
36 4. ERDEKLİ 57 H.ALTUNDAĞ t10 Z.YILDIZ - M.KILINÇ ONDÖRTBAHAR - D.JIN(GB) V.GALLOP(CAN) 4-9-16-1-2 1.91 0.38
514
35 5. DEHABATUR 59.5 F.YARDIMCI t9 S.KAYA - S.SAYIN T.STYLE - DEHA P.STORM 5-11-5-1-0 5.29 0.91
275
35 6. YELLOW FATHERLY 57.5 M.F.ASLAN 3 M.TOPRAK - M.A.ÇİÇEK T.T.DISTANT - FAIRSON D.RELATIVE(IRE) 5-3-6-0-0 3.67 0.93
9159
33 7. HODJA 58.5 M.DOĞAN 7 S.ÇİZİK - V.ÇİZİK ASETON - TOCCET(USA) S.STEEL(GB) 2-6-9-1-0 2.27 0.5
1327
30 8. LAS CHICAS 57 E.KILIK t8 A.A.ATICI - S.SAYIN S.OBELISK - AGRESIVO(USA) OKAWANGO(USA) 2-1-3-2-0 1.29 0.38
3510
28 9. HARD WOLF 56 V.KIZMAZ 2 H.KARAGÖZ - FER.ÇELİK ATHALIA - T.VALLEYS(USA) E.EYED(USA) 4-2-11-2-3 1.1 0.09
7914
23 10. CATASTROPHE 53.5 B.BEKTAŞ 4 M.GÖRGÜN - G.BALTA NYANA - HAKKAR S.HERO(USA) 2-2-6-4-0 1 0.14
15611
20 11. FUAT BEY 52 A.ŞENBAHAR t13 E.KARABULUT - R.AKCAN ADRENALİN - MALİ V.GALLOP(CAN) 4-2-4-0-0 4 1
233
17 12. FERHATBEY 50.5 B.SARIDAL 1 A.AMAÇ - O.GÖRMEZ R.JACKET - APPROVE(IRE) R.BISHOP(USA) 1-1-6-2-0 1 0.1
71212
16 13. BEN YILDIZSOY 50 UMUT DEMİR t12 İ.H.YILDIZSOY - M.DEMİROL DEVKIZ - PERFECTO W.B.WEST(USA) 2-2-5-3-0 1.18 0.25
468
16 14. WHITE LEGEND 48 M.N.SUNKAR 5 M.FELHAN - M.KARALI BEELINE - DEHA R.ABJAR(USA) 4-7-7-0-0 4.14 0.83
131013

25/11/2020 - 5. KOŞU/MAIDEN

2 YAŞLI İNGILIZLER (5. ÇİFTE, 2. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  44.500 TL 2.  17.800 TL 3.  8.900 TL 4.  4.450 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
0 1. ANTHONY 56 M.F.ASLAN 8 İ.PARILDAR - S.SAYIN ATHALIA - G.QUARTERS(USA) E.EYED(USA)
63
21 2. ARAS ARAS 57 F.YARDIMCI t10 M.AKGÜNLÜ - M.KILINÇ GÜRPINAR - PERFECTO S.PEKAN(USA)
438
0 3. BAŞKAN MURAT 53 Y.ÇELİKBAŞ 5 A.YAZAR - G.BALTA NİDA - E.E.RUNNER S.HERO(USA)
710
0 4. BİRDEN BİR 57 V.KIZMAZ 4 İ.H.ASLAN - O.GÖRMEZ H.LITE(GB) - YONAGUSKA(USA) OBSERVATORY(USA) 4-1-5-0-0 3 0.9
127
0 5. DEJNİKLİ 57 M.DOĞAN 3 M.YILDIZ - M.A.SUBAY J.SET - AKINDAYIM(IRE) MARLIN(USA)
4
0 6. DODOTKA 57 E.KILIK 1 M.T.AKIL - V.ÇİZİK DREAMY - FAIRSON U.FOR(USA)
999
0 7. KORDEMİR 57 M.AVŞAR t9 S.AKKILIÇ - V.ÇİZİK NURSENA - T.HAN(IRE) SCARFACE
51
0 8. MAN OF STEEL 53 A.AKDEMİR t11 S.ÇİZİK - V.ÇİZİK L.TARÇIN - G.QUARTERS(USA) B.AJWAAD(IRE)
366
17 9. BLACK DOLPHIN 55 N.ALTIN 2 İ.BABAYİĞİT - M.KARALI C.MOODS - G.QUARTERS(USA) R.BISHOP(USA) 1-9-6-0-0 4.33 0.69
1175
15 10. KAPLAN KIZI 51 M.N.SUNKAR 6 M.KAPLAN - M.KARALI S.CRUSH - AKINDAYIM(IRE) D.LIGHT(JPN) 2-3-7-0-0 2.43 0.58
10711
24 11. YONCA ÇİÇEĞİ 53 H.ALTUNDAĞ 7 İ.CANLIKA - F.E.AKIL NOUAKCHOTT - AKINDAYIM(IRE) E.EYED(USA) 2-5-11-0-0 2.27 0.5
722

25/11/2020 - 6. KOŞU/KV-7/DHÖW/DİCLE ÜNİVERSİTESİ KOŞUSU KŞ.

4 YAŞLI ARAPLAR (6. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1700 m
  • 1.  64.000 TL 2.  25.600 TL 3.  12.800 TL 4.  6.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
60 1. KIRIM AY 61 F.YARDIMCI 1 A.YARDIMCI - EY.YARDIMCI K.DİLBER - KIRIMHAN GOBAKBEY
598
34 2. MİHRİBANKAYA 60 M.AVŞAR 6 K.KAYA - M.KILINÇ ASRINKIZI - ÇOKER YILDIZAĞA
613
67 3. YUTANGİRDAP 58 M.DOĞAN 8 M.ARSLAN - A.GÜRGÖZE HASMİN - KAIZBERT(RU) HASTAY
751
31 4. NAİMOĞLU 56 A.ŞENBAHAR t9 S.E.BECENE - F.POLAT R.KIZ - UÇANBEY HABERBATUR
61310
50 5. SİNOŞ 56 V.KIZMAZ 4 M.ALTIN - M.KILINÇ ASİTAY - SARRAF DEMİRKAZIK
415
31 6. VEYSELBABA 56 H.POLAT 2 C.GÖKHAN - M.A.ÇİÇEK T.ZÜMRÜT - GOBAKBEY PEGASUS
176
32 7. YAŞARIN OĞLU 56 Y.CENGİZ 3 A.ÖZKAN - M.E.SARIDAL MÜCEVHER - YAŞARCIK AĞABATUR
1024
58 8. HEDEFE KOŞ 55 N.ALTIN 5 C.YILDIZ - V.ÇİZİK SİNE - KIRIMHAN TIRPAN
1459
37 9. HİLAL AĞA 54 B.BEKTAŞ t10 H.DİNÇER - S.KURT AKNİGAR - ŞİMŞEĞİNOĞLU CAŞ
177
35 10. NAZARNAZ 53 H.ALTUNDAĞ 7 M.DEMİRKAPI - M.BARCİN ÖZERMİŞ - TURBO VOLGA.2
712

25/11/2020 - 7. KOŞU/ŞARTLI-5/DİYARBAKIR ORMAN FİDANLIK MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU KŞ.

3 VE YUKARI İNGILIZLER (7. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  50.500 TL 2.  20.200 TL 3.  10.100 TL 4.  5.050 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
66 1. LOMBARDI 63 M.DOĞAN 8 M.CANLIKA - F.E.AKIL LASHA - YAVUZKAYA COZZENE(USA) 2-0-12-8-0 0.56 0.15
822
31 2. ARBEDAŞLI 56 A.ŞENBAHAR t10 M.YILDIZ - A.GÜRGÖZE İ.MEF - P.STORM O.CREST(USA) 2-0-3-1-0 1.4 0.5
265
58 3. DEMİRBAŞ 56 H.ALTUNDAĞ 7 U.KAZANCI - F.E.AKIL B.TULIP - ZANJERO(USA) S.O.LIBERTY(USA) 5-2-8-1-0 2.2 0.69
169
57 4. QAVIY 60 F.YARDIMCI 3 B.YARDIMCI - EY.YARDIMCI H.F.FIDDLE(IRE) - R.V.WINKLE(IRE) O.C.CAT(USA) 1-1-4-0-4 0.67 0.5
844
75 5. TOPANGA 60 N.ALTIN 1 H.YÜKSEL - G.BALTA PERGOLA(GB) - D.FONG(USA) MTOTO(GB) 1-2-8-5-2 0.64 0.28
138
39 6. LUXOR GIRL 54 Y.CENGİZ 2 A.ÖZKAN - M.E.SARIDAL ERKINTAY(IRE) - LUXOR TAMBULOT 5-2-3-2-2 1.55 0.43
6111
82 7. AKINŞAH 57 V.KIZMAZ t11 M.ULUSOY - V.ÇİZİK ARSUZ - BOSPORUS(IRE) A.A.CLASSIC(CAN) 2-0-3-4-1 0.54 0.2
373
64 8. EĞİL ATEŞİ 57 H.PARILDAR t12 N.ARSLAN - FER.ÇELİK SAHRA - DEĞİRMENDERELİ G.THOMAS 4-2-2-1-1 2.33 0.7
241
75 9. THE PERFECT SHOW 54 B.BEKTAŞ 4 N.TURAN - FER.ÇELİK MADRİDLİ - BUSHRANGER(IRE) M.CAT(USA) 1-1-4-0-0 2 0.5
7113
27 10. OTANTİK 56 H.POLAT 5 S.KAYA - S.SAYIN OTAKI(IRE) - BOSPORUS(IRE) K.BEST(USA) 4-1-5-6-0 0.88 0.19
7912
25 11. GREEN VOILETTE 56 E.KILIK 9 H.ÇİZİK - V.ÇİZİK VOILETTE - G.GÖNEN GALETTO(FR) 1-3-5-1-0 1.86 0.4
617
75 12. HIDDEN JEWELS 58 M.AVŞAR t13 H.EROĞLU - M.KARALI Y.STAR - BOSPORUS(IRE) YAVUZSTAR 4-0-3-5-0 0.85 0.25
286
36 13. RAN 57 M.ÜNLÜ 6 A.GEÇGEL - S.BAKIR AMANDLA(IRE) - A.RED(USA) N.SHIFT(USA) 1-1-2-0-0 3 0.75
1710

25/11/2020 - 8. KOŞU/HAND-14/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  32.000 TL 2.  12.800 TL 3.  6.400 TL 4.  3.200 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
44 1. BÜYÜK YANKI 59 B.BEKTAŞ 1 H.TURAN - S.BAKIR EYLÜL - KILIÇBAYLIM HABERBATUR
5214
42 2. DEMİRDALGA 58 H.POLAT 2 Ö.ALAK - E.ŞEKER AYHATUNKIZI - KAIZBERT(RU) MAGRİP
6102
41 3. KERVANTAY 57.5 M.DOĞAN 3 Ö.KARAÇİZMELİ - G.BALTA NURTAYIM - ONURKAAN NOKTABATUR
8109
41 4. KIRATIN 57.5 N.ALTIN 8 H.BECENE - Ö.YALÇIN K.YILDIZI - KIRIMHAN ODİNHAN
91013
39 5. BABA NEJDET 53.5 A.AKDEMİR 9 H.BECENE - Ö.YALÇIN NURÖZKAN - TOŞUR SAĞANAK
124
39 6. DİCLE RÜZGARI 56.5 F.YARDIMCI 13 B.EĞİLLİ - F.E.AKIL TEZNUR - GELİBOLU BİLGİN
631
38 7. BABA MAHİR 53 Y.CENGİZ 10 A.TÜYSÜZ - M.A.ÇİÇEK MUKADERİM - ATİKBEY ANGORA
193
37 8. CANIMSIN DİLBER 52.5 B.SARIDAL 11 M.A.BECENE - Ö.YALÇIN A.KIZI - SERDARHAN GOBAKBEY
1615
37 9. CANPOLATHAN 55.5 E.KILIK t16 B.CANPOLAT - V.ÇİZİK SEVİNCEKKIZI - GÜNTAY AL-IŞIK
688
37 10. ENGEREK 52.5 Y.ÇELİKBAŞ 7 C.YILDIZ - FER.ÇELİK ANAİTİS - KAIZBERT(RU) PALAZ
1616
37 11. PINARBAŞI 55.5 M.AVŞAR t14 C.GÜMÜŞKOLAN - M.KARALI HAFSA - ATİKBEY SÜLO
115
36 12. ŞAHANEKIZIM 55 H.PARILDAR 6 A.KAYA - M.A.SUBAY ZATIŞAHANE - ARASLI HABERBATUR
5112
36 13. YALAZTOPU 53 H.ALTUNDAĞ 5 S.DEMİRKAPU - F.E.AKIL B.KIZIM - ATEŞTOPU K.YAĞIZ
126
36 14. HADİYE SULTAN 55 M.ÜNLÜ 12 B.EĞİLLİ - F.E.AKIL T.KIZI - KAANEFE EMİROĞLU
7910
35 15. DİLANCAN 53.5 C.TEPE 4 İ.GÜRLER - M.KILINÇ CANYELDA - TOŞUR YELHAN
187
30 16. DOĞANTAY 50 UMUT DEMİR t15 M.ERCAN - M.DEMİROL D.ZEYNO - BOZDOĞAN TATARCIK
2111
Contact Us