24/11/2020 - 1. KOŞU/ŞARTLI-3

3 VE YUKARI İNGILIZLER (1. ÇİFTE, 1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 1300 m
  • 1.  52.000 TL 2.  20.800 TL 3.  10.400 TL 4.  5.200 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
56 1. CARA VAGGIO 60 M.AKYAVUZ t6 A.DUTAL - S.GÜRKAN F.LANE - L.HEART(USA) DILUM(USA) 4-3-8-3-0 1.57 0.44
311
75 2. EREN EFENDİ 60 E.ÇANKAYA t5 H.E.EMRE - S.ÖZTÜRK B.B.STAR - BOSPORUS(IRE) W.B.WEST(USA) 3-2-5-4-0 1.15 0.29
523
4 3. ESCAMILLO 53 M.BAĞ 2 E.DİZDAROĞLU - F.DİZDAROĞLU ESTHER - AKINDAYIM(IRE) INTIKHAB(USA) 1-3-8-0-0 2 0.42
884
43 4. BERDAR 56 M.KESKİN 1 B.DOĞAN - K.TEKİNALP G.F.RIO(IRE) - P.PERFECT(USA) C.RIO(GB) 0-11-12-0-1 2.43 0.38
522
35 5. MISS MATRA 56 H.İ.AKKAYA 3 M.KARAKEÇİ - V.ÖNDER M.NANCY - PERFECTO C.GROUNDS(GB) 1-1-5-0-1 1.29 0.13
156
27 6. ASHOKA 53 M.K.KUMBASAR 4 S.ÇIKMAZ - A.ÇIKMAN S.AMIDALA - P.PERFECT(USA) L.HEART(USA) 2-8-9-0-1 2.64 0.5
565

24/11/2020 - 2. KOŞU/HAND-16/D

3 YAŞLI İNGILIZLER (2. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 2000 m
  • 1.  80.500 TL 2.  32.200 TL 3.  16.100 TL 4.  8.050 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
70 1. VALENTE 60.5 E.ÇANKAYA t5 H.ŞİMŞEK - S.KAN H.KIZI - YONAGUSKA(USA) LUGANO 3-2-3-0-0 4.33 1
123
59 2. WIND 57 M.AKYAVUZ 1 F.DAĞYUDAN - S.KAN MANTENUTA - KANEKO L.HEART(USA) 1-4-7-0-0 2.43 0.5
411
55 3. AMBUSHER 55 A.KURŞUN t4 B.ÇİZMECİ - A.CİĞER S.I.GOLDEN(GB) - AGRESIVO(USA) D.DANCER(IRE) 2-2-2-0-0 5 1
644
45 4. WILD ROSE 50 M.BAYIR 2 M.TÜZÜN - Ş.AYDEMİR L.DIANA - D.JIN(GB) E.EYED(USA) 5-10-13-0-2 2.53 0.53
233
41 5. BE HAPPY 50 MÜS.ÇELİK 3 M.BEKMEZCİ - E.KARATAŞ S.HAPPY - H.GAGGOŞ KANEKO 1-5-6-0-0 3 0.58
132

24/11/2020 - 3. KOŞU/KV-6/TÜRKİYE HALK OYUNLARI KOŞUSU KŞ.

3 YAŞLI İNGILIZLER (3. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 2200 m
  • 1.  92.000 TL 2.  36.800 TL 3.  18.400 TL 4.  9.200 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
66 1. AIRMAN 61 E.YAVUZ t5 S.ÜLGEN - F.DİZDAROĞLU P.YAĞMUR - S.ROBIN(JPN) L.HEART(USA) 6-2-13-1-0 1.93 0.59
693
74 2. ONLY THE BRAVE 58 A.KURŞUN 1 V.ARACI - C.AKGÜL VATTENE(IRE) - T.MACTO(IRE) KENDOR(FR) 4-7-13-0-0 2.69 0.63
111
58 3. TALUZEK 58 Ö.YILDIRIM 2 E.URAL - A.GÜVEN G.HANIM - T.HAN(IRE) MUJTAHID(USA) 1-1-5-2-1 0.82 0.1
542
36 4. ÇIMA ÇIMA 56 E.SİNCAN 3 N.TUNCAR - K.ŞENGEL A.JOY - AZARAKS AGAM(FR) 0-1-3-2-0 0.71 0.17
585
14 5. SPEED ENGINE 52 M.G.ARSLAN t4 O.KİBAR - H.TOP KORALEV - A.MARKET(USA) R.BISHOP(USA) 2-2-6-0-0 2.33 0.6
9104

24/11/2020 - 4. KOŞU/Handikap 22

3 VE YUKARI İNGILIZLER (4. ÇİFTE, 2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  105.500 TL 2.  42.200 TL 3.  21.100 TL 4.  10.550 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
95 1. SUMEL HAN 60 M.G.ARSLAN t3 N.SUMEL - Y.POLAT Q.O.KARANS - S.HERO(USA) G.REİS 10-2-10-0-0 3.4 1
273
92 2. SPARTACUS 61.5 Ö.YILDIRIM t5 T.KOLDAŞ - R.BARMAN R.O.T.BOSS - M.CAT(USA) TOBOUGG(IRE) 4-2-6-2-0 1.8 0.57
214
89 3. MOURINHO 58 M.AKYAVUZ t4 M.ÜNLÜ - MUH.KORKMAZ M.NAZ - ROCKMASTER(IRE) ORPEN(USA) 3-1-11-8-1 0.66 0.13
866
86 4. CONTENDER 56.5 E.SİNCAN 1 İ.ERTEN - B.ŞANDAN Ş.MELEĞİ - HALICARNASSUS(IRE) S.PEKAN(USA) 1-2-13-0-0 1.46 0.25
352
86 5. DUELLO 58.5 A.KURŞUN t7 E.ÖZTÜRK - M.YALÇIN G.PRINCESS(USA) - F.OUT(USA) P.HALO(USA) 7-2-7-0-0 3.57 1
421
85 6. IMPULSIVE 58 H.ÇİZİK t6 F.KAHRAMAN - KAD.BALTACI G.EVENING(USA) - M.MAST(USA) D.HEAT(USA) 2-4-13-2-3 1.09 0
435
76 7. AKINCI 53.5 O.ATMACA 2 N.AKAGÜNDÜZ - E.MUTLU EDOSH(IRE) - D.FONG(USA) E.ART(GB) 1-4-10-1-0 1.67 0.31
135

24/11/2020 - 5. KOŞU/HAND-17/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (5. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 2000 m
  • 1.  88.000 TL 2.  35.200 TL 3.  17.600 TL 4.  8.800 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
84 1. KAFADAR 60 A.İNCİ t7 Ş.ÇELİK - N.YILDIRIM İNTİSAR - İZBATUR ODİNHAN
657
82 2. YILDIZABAKAN 60 E.ÇANKAYA 4 S.E.BECENE - A.KURT ÖZKANGÜLÜ - GOBAKBEY KAYHANBEY
535
81 3. ATİKSOYLU 59.5 O.ÖZTÜRK 1 M.AMAÇ - H.TOP SELVİNAZ - ATİKBEY UMUTBEY
821
78 4. ENERGİN 57 M.ÖZDEMİR 3 H.GÜNEY - H.GÜNEY ERGUVAN - TAMERİNOĞLU DEMİRKIR
944
66 5. SİLVERTAY 52 MÜS.ÇELİK 6 N.KILINÇ - R.TAŞDELEN TEKKALE - BİLGİN VOLGA.2
332
58 6. TAŞERON 50 M.G.ARSLAN t8 M.POLAT - C.KATI TEKTAHA - TOŞUR HASTAY
1106
57 7. BEYAZ ADAM 50 M.BAYIR 2 S.ÖZEKİCİ - E.KARATAŞ İPONONİ - GOBAKBEY SERDARBEY
188
50 8. AÇIK KIRMIZI 50 M.K.KUMBASAR 5 Ü.ARSLAN - Ü.ARSLAN K.GÜL - ÇAPKANCAŞ HABERBATUR
263

24/11/2020 - 6. KOŞU/MAIDEN/D

2 YAŞLI İNGILIZLER (4'LÜ GANYAN, 6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  66.000 TL 2.  26.400 TL 3.  13.200 TL 4.  6.600 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
16 1. BURLA 55 M.K.KUMBASAR 2 M.BEKMEZCİ - E.KARATAŞ A.PROVOCATEUR - HAKEEM(USA) S.T.GOLD(USA) 2-0-4-0-0 2 0.67
894
0 2. CIAO CIAO CIAO 57 MÜS.ÇELİK 1 V.ARACI - C.AKGÜL C.GIRL(GB) - N.KHAN(FR) NAYEF(USA) 5-0-5-2-0 1.67 0.67
7
31 3. DRAGON PEARL 57 H.ÇİZİK t10 M.ALTINYAZ - B.TURGUL B.ME - L.HEART(USA) B.AJWAAD(IRE) 2-0-6-2-0 1 0.2
522
0 4. EL SHEIKH 57 A.KURŞUN t9 A.A.ATICI - HÜS.KAYA NEFES - MALİ R.ABJAR(USA) 5-3-4-0-0 5 1.08
286
0 5. END OF TROUBLE 53 M.G.ARSLAN 7 A.DİKİLİTAŞ - İ.GÜMÜŞ M.FENCE - K.DAVID(USA) L.HEART(USA) 3-3-4-0-0 4 0.9
27
0 6. İNSULA 57 E.SİNCAN 5 V.SÖNMEZ - M.YALÇIN HEART - P.PERFECT(USA) R.ABJAR(USA) 1-10-14-0-1 2.25 0.38
79
29 7. MAGIC END 57 M.AKYAVUZ 8 A.SERİNER - T.BARDAKCI P.DİSA - T.END S.MESA(USA) 5-3-8-0-0 3 0.81
443
0 8. NARLICA GÜZELİ 57 H.KILIÇARSLAN 6 E.ERGİN - R.BARMAN B.MARTISI - YONAGUSKA(USA) BOSPORUS(IRE) 4-1-3-2-0 1.86 0.7
831
0 9. RISE 57 H.İ.AKKAYA 4 H.TURAN - İ.GÜMÜŞ O.RECORD - HAKEEM(USA) OKAWANGO(USA) 1-2-5-2-0 1.22 0.2
55
0 10. VICTORY CAT 54 E.ÇANKAYA 3 H.GÜNEY - H.GÜNEY S.CAT - V.GALLOP(CAN) M.CAT(USA) 5-7-7-1-0 3.44 0.8
58

24/11/2020 - 7. KOŞU/ŞARTLI-5/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (7. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS)

  • 1300 m
  • 1.  80.500 TL 2.  32.200 TL 3.  16.100 TL 4.  8.050 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
69 1. ALTINONUR 57.5 M.G.ARSLAN t6 S.ERKUŞ - S.ÖZTÜRK KUTLU - TOŞUR K.C.SAN
554
72 2. OĞLUMRECEP 61.5 H.ÇİZİK 5 H.ATAKAYA - V.ÖNDER TUMBULGÜZELİ - GOBAKBEY AKGÜN
773
67 3. ASRASYAD 58.5 A.KURŞUN t7 A.ÇELİK - V.ÖNDER NURÖZKAN - SANCAKBEYİ SAĞANAK
677
78 4. AVAN 55.5 E.ÇANKAYA 1 M.GÖKÇE - G.KÖSE BAMBİ - KAIZBERT(RU) BİRADER
962
90 5. GOLDEN KING 58.5 M.AKYAVUZ 4 M.ADALAR - H.ÇALIŞKAN SHMOKH(US) - TURBO PARADOR(QA)
271
66 6. İNFİCAR 58.5 MÜS.ÇELİK 2 E.E.ADVAN - R.TAŞDELEN NAZLINUR - TURBO ŞÖVALYE
515
71 7. ÖZYEL 58.5 M.KESKİN 3 H.GÜNEY - H.GÜNEY YELDEM - ÖZHABER PEGASUS
536

24/11/2020 - 8. KOŞU/ŞARTLI-4/DHÖW/D

3 YAŞLI ARAPLAR (8. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1300 m
  • 1.  66.000 TL 2.  26.400 TL 3.  13.200 TL 4.  6.600 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
37 1. POLATLI GÜLÜ 56 A.İNCİ 1 A.KAYA - A.ATAŞ B.KIZI - ÖZGÜNHAN HİSARHAN
195
45 2. GÖKÇEKIZ 57 MÜS.ÇELİK 6 Ş.ATLI - Ü.ARSLAN DOĞAGÜZELİ - SARUHANAĞA HABERBATUR
831
45 3. İLHAM PERİSİ 57 M.BAYIR 8 E.DEMİR - İ.GÜMÜŞ AYDANAZ - ÖZGÜNHAN BATYSKAF(PL)
462
35 4. MALATYA GÜLÜ 53 M.BAĞ 4 B.BAĞ - B.BOZBEY AKSU - ÖZDURAN HÜRBATUR
416
38 5. MAVİ ABLA 54 E.ÇANKAYA 5 M.DURMAZ - H.ATAŞ TENDÜ - ATİKBEY BİLGİN
6148
39 6. SERİN DALGA 57 E.SİNCAN t9 A.KAYA - A.ATAŞ LOY - ÖZGÜNHAN P.KARACA
7117
40 7. SEVALCAN 55 M.K.KUMBASAR 2 M.ŞEKER - R.TAŞDELEN CANATEŞ - GELİBOLU BOZDAĞ
7119
37 8. ŞAFAKŞAHANE 57 M.AKYAVUZ 3 S.DAĞYUDAN - S.KAN ELMALIŞEKER - UÇBEYİ BERKOŞ
573
43 9. TERMELİ KIZI 53 M.G.ARSLAN 7 S.CENGİZ - C.KATI D.GÜZELİ - ATOMKARINCA HABERBATUR
884

24/11/2020 - 9. KOŞU/MAIDEN/D

2 YAŞLI İNGILIZLER (GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  66.000 TL 2.  26.400 TL 3.  13.200 TL 4.  6.600 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
0 1. BATTLE ANGEL 57 A.KURŞUN 3 N.TURGU - S.EREN KAVİYOLU - BUSHRANGER(IRE) MARLIN(USA) 2-3-4-1-0 2.33 0.6
3510
0 2. BEAT THE STARS 57 MÜS.ÇELİK 8 G.SOYUPAK - M.GÜVEN STARUNNA(USA) - BOSPORUS(IRE) E.CORREDOR(USA) 3-1-4-4-0 1 0.25
95
0 3. CULLINAN 57 M.AKYAVUZ 6 F.TINAZ - MUR.ÇAM T.MILLIE(USA) - CUVEE(USA) TIZNOW(USA) 9-4-4-1-0 5 1.17
691
25 4. EGEKIZI 57 M.BAYIR 5 E.BEŞERLER - A.E.KARAKURT W.DEFINED(GB) - T.VALLEYS(USA) BARATHEA(IRE) 6-0-9-4-3 0.91 0.09
854
0 5. EPSİLON 57 E.SİNCAN t10 Ö.ÖKMEN - S.ÖZTÜRK M.POINT(USA) - R.GIANT(USA) TOCCET(USA) 4-3-17-2-0 1.48 0.35
266
38 6. HELL STORM 57 H.ÇİZİK 1 İ.YALÇIN - B.BOZBEY L.TRUVA - L.HEART(USA) W.B.WEST(USA) 3-2-8-1-0 1.8 0.5
422
0 7. MIZRAKLI 57 H.İ.AKKAYA 7 E.Y.ÇETİN - S.GÜRKAN B.QUEST - PERFECTO B.AJWAAD(IRE) 2-0-5-5-0 0.6 0.08
98
0 8. ÖYKÜNAZ 53 M.G.ARSLAN t9 N.SUMEL - Y.POLAT Q.O.KARANS - DEHA G.REİS 1-1-2-0-0 3 0.75
67
25 9. PLUVIA 57 M.KESKİN 2 A.BAKIR - MUH.KORKMAZ LABETERA(GB) - YONAGUSKA(USA) LUJAIN(USA) 5-1-4-0-0 4 1.1
743
15 10. RAGGA BOMB 57 B.KILINÇ 4 M.KADAİFÇİOĞLU - S.EREN HIKMA(USA) - N.KHAN(FR) S.CRY(IRE) 1-2-4-1-0 1.67 0.38
6119
Contact Us