23/11/2020 - 1. KOŞU/MAIDEN/D

2 YAŞLI İNGILIZLER (1. ÇİFTE, 1. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1300 m
  • 1.  60.000 TL 2.  24.000 TL 3.  12.000 TL 4.  6.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
0 1. AQUA DE VIDA 54 Y.E.YÜKSEL 10 S.İ.DİKENCİK - Ç.DEMİR NEYTİRİ - ROCKMASTER(IRE) DİNYEPER(GB) 4-0-9-6-1 0.74 0
4106
28 2. COUP DHONNEUR 57 O.ÖZTÜRK t12 A.DİLMAÇ - Z.ÜNER C.D.COEUR(IRE) - HAKEEM(USA) KAHYASI(IRE) 1-0-2-1-0 1 0.25
933
19 3. DENİZİN KIZI 57 T.ALICI t11 H.KOPAL - F.KIRAN A.ESRA - BOSPORUS(IRE) S.MUSIC(IRE) 3-0-5-6-0 0.65 0
5711
0 4. GOBLET OF FIRE 57 A.SÖZEN 6 İ.KUTLU - M.İNAL Q.O.ESKİŞEHİR - R.GIANT(USA) D.LIGHT(JPN) 3-0-13-2-0 1.12 0.22
7115
11 5. GÜLER GEÇER 57 MAHMUT TURAN 5 B.YILDIRIM - BEK.YILDIRIM ALYA - I.SON(IRE) KANEKO 0-4-4-0-0 3 0.5
794
11 6. KILLER QUEEN 57 N.ŞEN 2 S.DİKENCİK - Ç.DEMİR Q.BELLE - KULOĞLU D.RELATIVE(IRE) 6-1-7-2-0 1.91 0.69
7139
21 7. LIGNIN ENERGY 57 S.ÖZEN 1 M.SİVRİ - İ.YAKUT T.WOLF - R.GIANT(USA) N.PROCIDA 3-0-13-3-1 0.9 0.05
461
28 8. MINSK 57 M.ÇİÇEK 7 V.KAHRAMAN - D.KAYA DENTELLE(FR) - K.DAVID(USA) M.SIDNEY(USA) 3-5-8-0-0 3 0.69
782
9 9. MY LEFT SIDE 53 M.BAĞ 8 F.ALBAYRAK - F.DİZDAROĞLU ARYAM - D.FONG(USA) G.THOMAS 1-1-7-2-1 0.85 0.08
9912
0 10. POP SONG 57 E.YAVUZ 9 S.ÜLGEN - F.DİZDAROĞLU P.YAĞMUR - S.ROBIN(JPN) L.HEART(USA) 2-0-9-1-0 1.18 0.25
81110
0 11. SHADOW LAURA 53 A.İNCİ 3 C.BUĞDAYCI - A.SONĞUR C.WELLS - BUSHRANGER(IRE) M.CAT(USA) 2-1-5-2-0 1.22 0.3
787
0 12. THE LAST FIRE 57 H.KAPLAN 4 Ö.ŞEKER - F.TURAN SKILL(GER) - S.ROBIN(JPN) T.HILL(IRE) 2-1-10-1-0 1.33 0.29
9128

23/11/2020 - 2. KOŞU/HAND-16

3 VE YUKARI İNGILIZLER (2. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1900 m
  • 1.  69.000 TL 2.  27.600 TL 3.  13.800 TL 4.  6.900 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
61 1. FLASH FORWARD 61 Ö.GÖNÜLTAŞ 1 H.YÜCETÜRK - T.İBİŞ S.RUSSE(USA) - D.FONG(USA) NUREYEV(USA) 7-1-22-1-1 1.46 0.38
882
61 2. GRAY WOLF 63 GÖKH.GÖKÇE t9 N.BOZKURT - G.TOKLU C.KISS(USA) - V.GALLOP(CAN) H.HOLIDAY(USA) 4-6-8-0-0 3.5 0.78
334
59 3. STAR SCREAM 62 F.YÜKSEL 2 A.BATMACI - A.KARAKUŞ L.SACRED - FAIRSON VELOCIRAPTOR(GB) 1-2-8-0-1 1.4 0.17
156
57 4. ÇINAR BEY 61 M.ÇİÇEK 3 Ş.EREN - S.ŞAHYAZICI F.SALE - S.PEKAN(USA) U.FOR(USA) 2-2-8-0-0 2 0.5
555
56 5. APOPHIS 60.5 S.ÖZEN 8 M.DURAN - M.BAYRAKTAR MADRUK - KANEKO GALETTO(FR) 1-6-9-0-0 2.56 0.5
578
51 6. ALİDEV 58 S.TIRPAN 5 C.C.AYSU - S.H.BARUT LAL - V.GALLOP(CAN) S.PEKAN(USA) 4-3-7-0-0 3 0.79
427
43 7. HELLBENT 51 H.GÜN 6 E.KOKTAY - S.YANIK HELDERBERG(USA) - O.WILD(USA) DIESIS(GB) 6-2-11-1-2 1.59 0.41
581
33 8. ANITA BLAKE 50 Y.E.YÜKSEL 4 S.DİKENCİK - Ç.DEMİR K.HAWK - W.R.WIN(USA) COMMANDS(AUS) 1-5-8-0-0 2.5 0.5
394
31 9. ALEXANDRAPOLI 50 S.İPEK 7 İ.FİDANAĞAÇ - Y.KARAKÜÇÜK SELUŞ - H.GAGGOŞ MUJTAHID(USA) 2-2-5-1-0 1.86 0.5
5103

23/11/2020 - 3. KOŞU/HAND-15/DHÖW/D

4 YAŞLI ARAPLAR (6'LI GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  54.000 TL 2.  21.600 TL 3.  10.800 TL 4.  5.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
51 1. HOŞTAY 60.5 ÇETİN TAŞ 9 D.KURTEL - S.YARDIMCI HOŞNUR - ÖZGÜNHAN VOLGA.2
766
49 2. FADİK 59.5 Y.E.YÜKSEL 6 H.DİKENCİK - Ç.DEMİR ALGUFRE - HIZLITAY ALBATUR
673
48 3. CALİBE TAY 58 A.İNCİ 2 D.KURTEL - S.YARDIMCI Ö.NAZ - ÖZGÜNHAN ATAK
464
47 4. SERMANUR 60.5 M.ÇİÇEK 10 İ.TURAN - F.TURAN ALLINUR - ÖZGÜNHAN SARAR
915
44 5. ÖZBURGAZ 59 S.ÖZEN 5 B.DURDAĞ - M.BAYRAKTAR BURGAZLIM - ÖZGÜNHAN BİLGİN
242
41 6. PERİLİ KAYA 54.5 K.GÖKÇE 4 A.KAYA - İ.YAKUT SEDEFKAR - ŞÖVALYE BİLGİN
51013
33 7. ALTIN ZELE 53.5 O.ATMACA 11 İ.ALTIN - H.ALTIN ALTINYAPRAK - YALAZ ÇIKMAZ
411
23 8. LACİVERT 50 İ.DİNAR 7 G.ERDOĞAN - M.ALTIN MENCULE.57 - T.BEY SERHANBEY
5108
11 9. KAFKAS PRENSESİ 50 C.ALTUN 1 D.BURAN - SAB.ARSLAN ARZUHANIM - K.ŞAHI BATYSKAF(PL)
131512
26 10. DUYGU SELİ 50 K.YILMAZ 3 Ş.ÇELİK - R.AKDUMAN İLKORU - ZİGANA UMUTBEY
61411
26 11. DENİZ GÖZLÜM 50 H.KAPLAN t12 S.AKÇA - N.DOĞAN HABERİM - KAIZBERT(RU) HABERBATUR
757
23 12. İLK IŞIK 50 O.KIZILDAŞ t13 U.DEMİR - U.DEMİR NEAME.51 - GOBAKBEY BÜYÜKADA
8810
23 13. GERENCE 50 D.PALAUR 8 O.KAYNARCA - A.SONĞUR MENKİBE - ŞÖVALYE HABERBATUR
5129

23/11/2020 - 4. KOŞU/ŞARTLI-3/DHÖ/Y2

4 YAŞLI ARAPLAR (5'Lİ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1400 m
  • 1.  45.500 TL 2.  18.200 TL 3.  9.100 TL 4.  4.550 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
40 1. KURTULUŞBEY 60 H.YOLAÇICI 5 H.ÇİÇEK - İ.YAKUT G.SULTAN - TOŞUR SÜLO
131410
37 2. HARİKULADE 58 Y.DUMAN 6 M.ÇELİK - S.ÖNDER TAŞKÖPRÜ - ŞAMİLBEY KAIZBERT(RU)
332
31 3. BADİNHAN 57 MEH.PARLAK 2 H.YILDIZ - F.TURAN BUKLELİ - KIRATHAN BERKOŞ
997
57 4. ALESTA 55 K.GÖKÇE 1 D.FATURA - Z.ÜNER NEAME.57 - T.BEY ALKURUŞ.14
454
29 5. GÜL YELELİ 55 O.KIZILDAŞ t12 A.TEZEL - M.BULUT SELİNSU - ATOMKARINCA YAŞARCIK
1263
24 6. REALİST 53 Y.E.YÜKSEL 7 M.S.OKAN - MEH.KAYA YEŞİLÇAY - SONALP ARASLI
11139
28 7. SABİHAM 52 C.ALTUN 3 E.ÜLDES - EM.TOKÇALAR ALSEVDA - KAIZBERT(RU) ALBATUR
19126
31 8. İRADELİYILDIZ 55 M.B.ÇAKMAK t11 R.AYDOĞAN - T.ATEŞ RAPSODİ - KIZLARAĞASI DEMİRKAZIK
691
22 9. ONDÖRTŞUBAT 57 Ö.GÖNÜLTAŞ 8 S.YAVUZ - MEH.KAYA YEŞİLIRMAK - KAMAN FAROAGA
568
29 10. OĞLUM KÜBEŞ 59 U.LEVENT t9 C.DEMİR - S.YARDIMCI S.HATUN - SANCAKBEYİ GOBAKBEY
745
31 11. TUTANA 57 A.İNCİ t10 C.GÜROĞLU - EN.KARATAŞ CAVİDANHANIM - GOBAKBEY ALTAHA
6712
0 12. BARAKFIRTINASI 53 M.BAĞ 4 A.I.DENİZ - F.TURAN HIZMA - SARRAF VOLGA.2
10911

23/11/2020 - 5. KOŞU/ŞARTLI-4

3 VE YUKARI İNGILIZLER (5. ÇİFTE, 2. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  54.000 TL 2.  21.600 TL 3.  10.800 TL 4.  5.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
91 1. ARKANSAS SOUL 61 ÇETİN TAŞ t8 T.GÜRE - A.ATAŞ ARBADA - AVANGARD(IRE) R.ABJAR(USA) 3-2-9-0-0 2.11 0.57
881
79 2. EL PATRON 63 S.ÖZEN t9 C.ŞEN - A.COŞKAN SHARARA - TOROK(IRE) L.CAVERN(USA) 3-0-3-4-0 0.82 0.2
693
83 3. AYTEMİZ 59 Ö.GÖNÜLTAŞ t7 T.ÇİFTÇİ - S.ÇİFTÇİ CESARET - S.HERO(USA) BULLMARKET 10-2-13-0-1 2.47 0.77
556
70 4. VILLAGE HOOF 60 D.YILDIZ t6 B.GELİŞ - A.SONĞUR G.BEAUTY(FR) - HAKKAR MEDAALY(GB) 4-0-6-2-0 1.4 0.5
934
36 5. MAXBUENO 58 A.SÖZEN t10 B.YAVUZ - F.KIRAN RAISONABLE(USA) - MAXIOS(GB) E.PRADO(IRE) 9-5-18-6-0 1.53 0.45
6510
43 6. WELLBORN 58 E.YAVUZ 5 C.İYİDOĞAN - F.DİZDAROĞLU R.WOOD - KALİMDOR BOSPORUS(IRE) 1-3-13-3-0 1.11 0.1
668
33 7. AKDAĞ FIRTINASI 57 MAHMUT TURAN 2 R.TUMBUL - F.ARICI ALSEL - I.DAYS(GB) MUJTAHID(USA) 1-4-3-2-0 1.86 0.4
962
70 8. BALBALLILI 56 İ.H.KETME 3 R.KETME - O.ÖZPUYLAT W.F.SPRING(USA) - O.CREST(USA) S.T.GOLD(USA) 8-1-11-0-0 2.64 0.85
695
73 9. OVER CLOUDS 56 N.ŞEN 1 S.AVCI - M.E.AVCI W.HILL(USA) - OVERANALYZE(USA) G.SLAM*(USA) 3-3-6-0-0 3 0.75
387
32 10. BY CANKO 57 S.TIRPAN 4 C.C.AYSU - S.H.BARUT CİMKA - LUXOR KANEKO 5-4-5-2-2 1.77 0.44
1169

23/11/2020 - 6. KOŞU/KV-6

3 YAŞLI İNGILIZLER (6. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 2000 m
  • 1.  80.000 TL 2.  32.000 TL 3.  16.000 TL 4.  8.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
67 1. BLACK PANTHER 61 M.ÇİÇEK t5 A.UYSAL - Y.BULUT S.GIRL(IRE) - YONAGUSKA(USA) TAGULA(IRE) 3-1-2-0-0 5 1.17
154
50 2. CATCH THE RHYTHM 58 O.ÖZTÜRK t4 V.YOZGATLI - M.GÜNDÜZELİ S.RHYTHM - S.WOLF M.CAT(USA) 1-0-3-0-0 1.67 0.5
161
58 3. INNOCENT GHOST 58 İ.H.KETME 1 N.A.KURTEL - İ.ÇAK F.LADY - I.SON(IRE) V.GALLOP(CAN) 0-2-2-0-0 3 0.5
852
62 4. PARİON 58 K.TOKAÇOĞLU t6 M.YILMAZ - A.ÖZGEN CHI - APPROVE(IRE) U.FOR(USA) 0-4-4-0-0 3 0.5
1173
58 5. STARLORD 58 M.BAĞ 2 M.BAYIR - T.ŞİT TAWAFEEG(USA) - KANEKO BERNARDINI(USA) 3-6-13-0-0 2.38 0.55
678
49 6. ZDRAVETS 58 A.SÖZEN 3 E.YURTSEVER - F.KIRAN C.TALE(USA) - E.CORREDOR(USA) T.O.T.CAT(USA) 11-7-6-0-0 7 1.21
125

23/11/2020 - 7. KOŞU/MAIDEN/D

2 YAŞLI İNGILIZLER (7. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1300 m
  • 1.  60.000 TL 2.  24.000 TL 3.  12.000 TL 4.  6.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
0 1. DAYLIGHT DREAMS 57 A.SÖZEN 5 İ.KUTLU - M.İNAL S.LUCIDITY - PRECIOUS B.PILOT 4-0-2-0-0 5 1.33
289
0 2. GALLOPING QUARTES 53 U.LEVENT t12 B.GÜNDÜZELİ - M.GÜNDÜZELİ G.RIVER - G.QUARTERS(USA) BERATHAN
12
0 3. GRADUS 57 O.GÖKÇE t8 M.YILMAZ - İ.CANPOLAT L.CHALLENGER - S.B.STEP F.ELDEBL(GB) 2-3-5-5-1 0.88 0
511
28 4. HELLORA 57 O.ATMACA 6 B.YILDIRIM - BEK.YILDIRIM M.KITTEN - C.RIO(GB) M.CAT(USA) 2-4-9-1-0 1.91 0.44
856
31 5. LADY NAVAJO 57 M.ÇİÇEK 4 M.ALTIN - A.SONĞUR N.BEST - S.B.STEP SÜMEN 1-3-3-5-2 0.65 0.29
2510
24 6. MADEN DUMANI 57 O.ÖZTÜRK 1 E.G.GÜNEŞ - M.BAYRAKTAR MIGNONNE(GB) - RENK W.APPROVAL(USA) 1-2-8-1-2 1 0.07
5104
34 7. MISS ARYA 57 S.ÖZEN t10 T.KONUKOĞLU - SEN.GÖKÇE MANA - APPROVE(IRE) L.HEART(USA) 1-1-5-3-0 0.82 0
735
34 8. PHILBERTA 57 T.YILDIZ t11 C.OKUR - H.DEMİRBAŞ BELGİNİM - S.ROBIN(JPN) S.T.GOLD(USA) 5-0-12-1-0 1.57 0.5
231
11 9. QUEEN OF THE FIELD 57 T.ALICI t9 O.ATMACA - K.ŞENGEL G.BEAUTY(FR) - G.QUARTERS(USA) MEDAALY(GB) 1-9-5-1-0 3.57 0.63
1168
31 10. SILVER ORBIT 57 K.TOKAÇOĞLU 3 A.Ş.EVCİMEN - Y.BULUT L.FOREVER(USA) - R.DAY(USA) P.T.NILE(USA) 3-6-5-0-0 4.6 0.86
332
32 11. THE LAST RAIN 57 H.KAPLAN 2 Ö.A.SÜMER - F.TURAN YOLARKADAŞIM - S.ROBIN(JPN) V.GALLOP(CAN) 2-2-9-1-0 1.55 0.36
263
0 12. TSUBASA 57 M.DEMİRBAŞ 7 T.DEMİRBAŞ - SAB.ARSLAN CANCAN - RENK D.ART(GB) 1-0-1-0-0 3 1
10107

23/11/2020 - 8. KOŞU/SATIŞ-1/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1300 m
  • 1.  42.500 TL 2.  17.000 TL 3.  8.500 TL 4.  4.250 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
32 1. ÇOK YAKIN 58.5 MAHMUT TURAN 9 E.K.AVCI - A.E.AVCI FEDLACANIM - SAVABEY PEGASUS
1123
43 2. GEDİZKAYA 58.5 M.DEMİRBAŞ 4 K.KAYA - A.ATAŞ BELDİBİ - BAŞBAY ÇIKMAZ
8137
35 3. UÇANBARON 58.5 O.YILDIZ 8 M.S.OKAN - MEH.KAYA S.NUR - BERKSOY SAĞANAK
862
58 4. VASEEM 58.5 H.KAPLAN 7 Y.SARPYALÇIN - H.ERDİK A.MURADİYE - TARHAN S.TAHA
6710
51 5. ŞERİFE ABLA 56.5 A.İNCİ 3 R.ATLI - H.ALTIN IŞIK - ODİNHAN MAGRİP
371
33 6. ŞİNTAY 56 Y.E.YÜKSEL 1 H.DİKENCİK - Ç.DEMİR ALMİMRUHİYE.27 - KURTEL ALAZ
3816
27 7. KRAL OLCAY 58 T.ALICI 2 M.DİŞLON - C.GÜNEŞ NEVGÜL - SERTAY DRUID(PL)
51011
26 8. ÖZALP 58 H.ALTIN t14 M.ALTIN - A.SONĞUR SAHRAGÜZELİ - TURBO DEVİRHAN
886
25 9. TUVANHAN 58 N.ŞEN t17 O.TÜRKER - M.ÖZGÜL SERTAP - ÖZGÜNHAN SERTAN
61218
24 10. MAVİZAFİR 58.5 S.ÇETİN t16 T.KAYA - A.ÖCAL ATİFEHANIM - KAIZBERT(RU) HABERBATUR
141217
19 11. DESTROYER 58 K.GÖKÇE 5 B.NİŞANCI - G.HALKATAŞ BERKSU - TURBO DEMİRKAZIK
11214
19 12. BANKIZ 56.5 S.ÖZEN t15 N.ÖZALP - U.TEMUÇİN NECME.39 - HÜRBATUR RÜZGAR.30
6119
18 13. GÜVENİLİRSULTAN 56 İ.DİNAR 6 İ.KIZILDAĞ - İ.KIZILDAĞ C.GÜZELİ - SALTUKHAN HABERBATUR
16815
22 14. MARENGO 57.5 T.YILDIZ t18 C.YILDIZ - S.ÖNDER BERİL - YAŞARCIK CAŞ
5612
31 15. HASAN ABİ 56.5 D.YILDIZ 12 K.BAŞKURT - SAB.ARSLAN IŞILSU - ŞENTAY EMİROĞLU
488
22 16. SÖNMEZAY 56 S.TIRPAN t13 A.ATLI - D.KAYA ÖZÜMKIZ - ŞÖVALYE ÇELEBİ.1
455
50 17. KILIÇSOY 51.5 D.MALATYALI 10 K.TUMBUL - İ.YAKUT CANSOY - KOŞANEFE BİLGİN
5613
24 18. BU 51.5 M.BAĞ 11 F.GÜNER - F.DİZDAROĞLU RENÇPERKIZI - S.D.FAUST(FR) FİNAL
101014
Contact Us