02/10/2020 - 1. KOŞU/ŞARTLI-5/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (1. ÇİFTE, 1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1300 m
  • 1.  60.000 TL 2.  24.000 TL 3.  12.000 TL 4.  6.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
94 1. ESER 59 B.M.MIRIK 5 H.ÇELİKAY - A.ÖCAL GÖKÇETAY - JOKER YALAZ
131
92 2. SIKINTI YOK 62 T.YILDIZ 3 M.KILIÇ - İ.CANPOLAT A.ARA - UÇANBEY YILDIZOĞLU
154
67 3. KAFTAN 61 N.AVCİ 4 S.TUĞDAŞ - EM.TOKÇALAR ALAZİYE - İZBATUR ALAZ
145
84 4. KUTUP 56 O.YILDIZ 2 M.ÇELİK - Ç.DEMİR F.KIZ - KAIZBERT(RU) ODİNHAN
312
37 5. ELLİBEŞ 55 D.MALATYALI 6 M.HOCAOĞULLARI - Y.KARAKÜÇÜK ANABÖRÜ - KAMAN T.LIGHT(US)
287
98 6. GUSTAV 55 O.GÖKÇE 1 S.AKÇA - Y.KARAKÜÇÜK AHUSEL - KAIZBERT(RU) DEVİRHAN
346
59 7. GÜNBİKE 53 M.GÜNDÜZELİ t7 G.SAV - D.SAV KUTBİKE - GÜNTAY ODİNHAN
523

02/10/2020 - 2. KOŞU/HAND-14

3 YAŞLI İNGILIZLER (2. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS)

  • 2200 m
  • 1.  35.000 TL 2.  14.000 TL 3.  7.000 TL 4.  3.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
42 1. CUMHURİYELİ 62 D.YILDIZ 2 A.G.ERKOÇ - A.ÖCAL M.PRETTY - DUTYFREE R.BISHOP(USA) 2-1-3-1-1 1.29 0.25
333
40 2. MAYLİN 61 OĞUZ EREN 4 T.DEMİRBAŞ - SAB.ARSLAN ANGOLA - BANKNOTE(GB) GALETTO(FR) 2-4-6-0-0 3 0.67
522
37 3. LAMBUKA 59.5 O.ÖZTÜRK t7 B.O.HAS - F.İÇSEL S.BELLA(IRE) - T.BONUS S.WELLS(USA) 3-5-12-4-0 1.4 0.29
761
37 4. MODALIGÜÇLÜBEY 56.5 A.İNCİ 6 Y.GÜÇLÜ - C.YİĞİT ALİZYA - HAKEEM(USA) KANEKO 0-2-2-0-0 3 0.5
444
33 5. MONTA MAYON 57.5 N.AVCİ 3 İ.BABAYİĞİT - F.SEZER C.MOODS - MENDIP(USA) R.BISHOP(USA) 1-1-2-0-0 3 0.75
255
32 6. THE BEST SİMGE 57 S.ÖZEN 5 B.ATAÇ - G.ÖZERTÜRK M.STAR - T.VALLEYS(USA) D.LIGHT(JPN) 4-0-7-2-3 0.88 0
877
17 7. SON OF ZU 48 İ.GÜN 1 B.KELEŞ - S.YANIK Z.VERE - P.PERFECT(USA) M.CAT(USA) 1-12-10-0-1 3 0.5
1166

02/10/2020 - 3. KOŞU/ŞARTLI-4

3 VE YUKARI İNGILIZLER (3. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1400 m
  • 1.  45.000 TL 2.  18.000 TL 3.  9.000 TL 4.  4.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
50 1. BAŞ BELA 59 ÇETİN TAŞ 3 S.AVCI - M.SEVİŞ BALTICA(IRE) - SİLSÜPÜR S.WELLS(USA) 2-0-12-0-2 1
897
94 2. BİRDELLO 62 N.AVCİ t8 İ.ÖZSÜ - T.YILMAZ MAGNOLIA - LUXOR O.CREST(USA) 5-2-3-2-2 1.5 0.43
822
85 3. MAKAMBO 60 S.ÖZEN t7 Ş.AĞIRTAŞ - MAH.BAYKARA S.GOLD - A.MARKET(USA) OKAWANGO(USA) 2-2-4-0-0 3 0.75
564
48 4. RAY OF SUNSHINE 60 N.ŞEN 6 B.BAĞ - B.BOZBEY UTOPIA* - N.LIMITE MUJTAHID(USA) 1-0-4-1-0 1 0.17
168
67 5. SILVER WOLF 60 T.YILDIZ 4 A.GÜMÜŞ - A.ÖCAL W.GIRL - LUXOR S.PEKAN(USA) 5-2-5-2-2 1.46 0.38
418
59 6. JOURNALIST 57 O.YILDIZ 1 T.TUTUMLU - A.E.AVCI D.B.DAY - DEHA AKINDAYIM(IRE) 1-2-3-0-0 3 0.67
451
38 7. BRAVE KING 56 H.ŞİMŞEK t9 H.SANER - MUH.ÇELİK NAZAR - LUXOR L.WHITE(USA) 7-2-5-2-2 1.77 0.56
373
28 8. KIZGIN ADAM 56 O.ÖZTÜRK 5 A.G.ERKOÇ - A.ÖCAL M.PRETTY - LUXOR R.BISHOP(USA) 5-3-6-2-2 1.57 0.39
556
86 9. OCIUS 56 G.YILDIZ 2 G.İNCE - SAB.ARSLAN C.WALK - D.LIGHT(JPN) W.B.WEST(USA) 4-2-8-0-0 2.5 0.71
345

02/10/2020 - 4. KOŞU/HAND-14/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (4. ÇİFTE, 2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 2000 m
  • 1.  35.000 TL 2.  14.000 TL 3.  7.000 TL 4.  3.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
39 1. ÖZDOĞA 60 A.İNCİ 10 K.KAYA - İ.YAKUT TAMGÜL - ÖZGÜNHAN BOZOK
274
39 2. ZOR ZAMAN 60.5 T.YILDIZ 9 N.ASTAN - Y.KARAKÜÇÜK CİNTAY - GÜNTAY YALAZ
1514
37 3. BADİNHAN 56.5 K.YILMAZ 7 H.YILDIZ - SAB.ARSLAN BUKLELİ - KIRATHAN BERKOŞ
779
36 4. TAMERŞAH 60.5 MAHSUN TURAN 12 C.YILDIZ - Y.KARAKÜÇÜK İLKBAHAR - TAMERİNOĞLU RİKARDO
151413
33 5. GÜNIŞIĞI 60 O.YILDIZ 1 B.DURDAĞ - M.BAYRAKTAR BİBİ - ATEŞTOPU BERKOŞ
11615
32 6. DUŞANBE 57 MAHMUT TURAN t15 O.TÜRKER - M.ÖZGÜL N.ŞİMŞEK - ONURKAAN CAŞ
436
31 7. ÖZGÜRFATİH 54.5 Y.E.YÜKSEL 6 G.ŞEN - A.ÖCAL DENİZBOZAN - TAMERİNOĞLU İBOCAN
263
28 8. OĞULCANIM 57.5 MER.ÇELİK 3 C.H.KEÇİK - T.KURT MUTİA - İLBEYİ ASYEL
51011
28 9. UÇAN ÇELİK 55 O.ATMACA 11 İ.ÇELİK - S.YUDUM MANTARCI - UÇANBEY ALKURUŞ.13
922
27 10. LAZ OĞLUM 57 G.YILDIZ 8 T.TURAN - C.TURAN N.KIZ - GÜNDENİZ HABERBATUR
1051
27 11. TUVANHAN 54.5 O.GÖKÇE 2 O.TÜRKER - M.ÖZGÜL SERTAP - ÖZGÜNHAN SERTAN
1457
24 12. MARENGO 55.5 N.ŞEN t14 S.DİKENCİK - H.CANSU BERİL - YAŞARCIK CAŞ
7118
18 13. SÖNMEZAY 50 H.KAPLAN t13 A.ATLI - A.OLCAR ÖZÜMKIZ - ŞÖVALYE ÇELEBİ.1
61412
16 14. BABAKALE 50 S.İPEK 5 D.KURTEL - Z.AVCI MALHUN - GOBAKBEY B.ANADOLU
695
7 15. KAYAMİTHAT 50 S.TIRPAN 4 U.ÖZARAR - BEK.YILDIRIM NAZLIŞAH - ALTAHA CAŞ
151610

02/10/2020 - 5. KOŞU/MAIDEN

3 YAŞLI İNGILIZLER (5. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 2000 m
  • 1.  50.000 TL 2.  20.000 TL 3.  10.000 TL 4.  5.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
33 1. COŞKU 58 T.YILDIZ 6 M.AYDOĞDİ - MEH.AYDOĞDİ Ş.AYŞE - D.AĞA BARNATO(USA) 1-1-4-0-0 2 0.5
621
26 2. CYRUS 58 O.ATMACA 3 G.İNCE - SAB.ARSLAN C.WALK - S.ROBIN(JPN) W.B.WEST(USA) 5-0-9-2-0 1.46 0.5
494
26 3. GUMBALL 58 K.TOKAÇOĞLU 7 M.SÖNMEZ - R.KARABULUT FABOLOUS - P.DEMAND ULTRAMAR 1-2-5-0-0 2.2 0.5
3912
26 4. KRAL CEM 56 ÇETİN TAŞ t15 D.BURAN - SAB.ARSLAN S.HANIM - OĞLUMEMRE LUGANO 1-3-4-0-0 3 0.63
9313
24 5. LION LORD 58 H.ŞİMŞEK 2 H.KOLSUZOĞLU - S.ŞAHYAZICI ZERAFET - L.HEART(USA) S.PEKAN(USA) 5-3-6-0-0 3.67 0.93
8711
33 6. MERDOKAN 58 D.YILDIZ 5 E.COŞGUNSU - S.ÇITAK SHELLIN(IRE) - T.VALLEYS(USA) SINNDAR(IRE) 2-1-6-3-6 0.5 0.56
433
33 7. NARTHAN BEY 58 U.BARLIK 11 M.MERT - T.ÇEKİCİ BELISSIMA - HALICARNASSUS(IRE) MARLIN(USA) 1-4-12-1-0 1.57 0.28
1272
32 8. WOLF SON WOLF 58 F.YÜKSEL t13 H.ÇELİK - HÜS.KARABULUT C.FLOWER - HAKKAR F.ELDEBL(GB) 3-0-7-4-0 0.87 0.14
557
22 9. FOXIE LADY 53 Y.E.YÜKSEL t14 T.DEMİRBAŞ - SAB.ARSLAN WINDTALKER - HAKEEM(USA) W.R.WIN(USA) 0-2-2-0-0 3 0.5
1336
13 10. HADSİZ 56 A.ALPAGUT t12 A.AKDEMİR - M.AKKUŞ KALBİMDESİN - V.GALLOP(CAN) F.S.FREE*(USA) 4-4-8-0-0 3 0.75
7614
25 11. JANIMSIN 56 M.AKYAVUZ 10 E.GENÇER - S.ŞAHYAZICI G.STEPS(IRE) - T.HAN(IRE) D.PRINCE(IRE) 0-4-6-1-1 1.4 0.08
4105
27 12. MISS HEARTBREAKER 56 MER.ÇELİK 4 A.ATALAY - Ş.ÖNCEL SIRMIONE(USA) - D.LINK(USA) COZZENE(USA) 3-4-9-0-0 2.56 0.63
1059
24 13. PINK BUTTERFLY 56 O.YILDIZ 9 M.DURAN - M.BAYRAKTAR B.CHANNEL - EXPANSION(USA) E.CHANNEL(USA) 2-4-5-1-0 2.43 0.58
11510
18 14. PRECIOUS FIRE 56 N.ŞEN 8 İ.KUTLU - M.İNAL OLIVIUM - PRECIOUS C.GROUNDS(GB) 5-0-5-0-0 3 1
969
26 15. PRENSES GAMZE 56 MAHMUT TURAN 1 D.BURAN - SAB.ARSLAN GEISHA - OĞLUMEMRE HAMAS(IRE) 0-2-6-0-0 1.67 0.25
988

02/10/2020 - 6. KOŞU/KV-7/ÖZKAN YILDIZ KOŞUSU KŞ.

3 YAŞLI İNGILIZLER (4'LÜ GANYAN, 6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS)

  • 1300 m
  • 1.  75.000 TL 2.  30.000 TL 3.  15.000 TL 4.  7.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
73 1. DEMBE 61 MER.ÇELİK 2 Y.TÜRE - S.S.GÖRGÜ I.W.LUCK - JUSTENUFFHUMOR(USA) U.FOR(USA) 1-5-8-0-0 2.5 0.5
11212
77 2. KICK COLLEEN 61 K.TOKAÇOĞLU t6 M.T.BİRİCİK - E.PAPAĞAN S.COLLEN(CAN) - TOCCET(USA) LANGFUHR(USA) 3-9-10-2-0 2.43 0.54
1164
79 3. MAVİ ÇOCUK 61 T.YILDIZ 3 C.YILDIZHAN - V.AKBULUT Z.FIRTINASI - W.R.WIN(USA) BOSPORUS(IRE) 2-5-5-2-0 2.11 0.5
151
77 4. BARTH BOY 60 M.P.DEMİR 1 H.A.ATAMAN - R.TAŞDEMİR S.CAT - H.GAGGOŞ M.CAT(USA) 2-6-4-0-0 5 0.83
115
64 5. LORD ADMIRAL 59 N.ŞEN t7 H.DEMİREL - İ.CANPOLAT FOUNTAINHEAD - L.HEART(USA) U.FOR(USA) 10-6-6-0-0 6.33 1.18
456
95 6. VAHŞİ KIZ 59 M.AKYAVUZ t5 S.AKYILDIRIM - A.E.KARAKURT S.GRACE(IRE) - E.CORREDOR(USA) R.T.BEND(IRE) 3-2-7-2-0 1.55 0.43
312
73 7. BABA AVCI 58 S.ÖZEN 4 E.SÖĞÜTLÜ - M.ER ARMONICA - YONAGUSKA(USA) B.AJWAAD(IRE) 4-1-5-2-0 1.67 0.58
233

02/10/2020 - 7. KOŞU/KV-7/DHÖW/ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ KOŞUSU KŞ.

4 YAŞLI ARAPLAR (7. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 2000 m
  • 1.  75.000 TL 2.  30.000 TL 3.  15.000 TL 4.  7.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
42 1. ÇILGIN EJDER 58 MAHSUN TURAN 3 N.TURAN - Ç.DEMİR SEDAHANIM - UÇANBEY SAKARYA
116
84 2. ILDIRLI 58 S.ÖZEN 1 D.KURTEL - Z.AVCI KRALİÇEKARINCA - TURBO ATOMKARINCA
121
66 3. YAHYABEY GÜLÜ 58 N.ŞEN 4 G.ŞEN - A.ÖCAL H.T.HIZEL - KARADENİZ RİKARDO
485
69 4. SİNOPLU MERVE 56 S.TIRPAN 2 H.DİKENCİK - H.CANSU SÜBEYHİKIZI - BİLGİN ÖZGÜNHAN
622
65 5. SPARTAKÜS 56 T.YILDIZ 5 M.ÖZKAN - C.TURAN GÜRŞİN - UÇANBEY KANATLI.3
137
38 6. YENER 55 H.KAPLAN 7 M.KORKMAZ - Ç.DEMİR M.KIZI - ŞİMŞEĞİNOĞLU SERDARBEY
794
42 7. KAMAKAYA 56 O.YILDIZ 6 A.KAYA - F.DİZDAROĞLU GITHERRE - DALHATOV T.REİS
528
67 8. AYLİZ 53 S.ÇETİN t8 A.AKBULUT - A.OLCAR HÜYAM - AYABAKAN GİZBATUR
473

02/10/2020 - 8. KOŞU/KV-6/D

3 VE YUKARI İNGILIZLER (8. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS)

  • 1500 m
  • 1.  66.500 TL 2.  26.600 TL 3.  13.300 TL 4.  6.650 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
78 1. KÖREBE 63 V.DEMİR 1 M.ALTIN - Ö.F.TAŞDELEN G.OLIVE - C.REEL(USA) S.T.GOLD(USA) 6-4-12-0-0 2.67 0.73
765
89 2. QUEEN OF PROTI 62 K.TOKAÇOĞLU t7 K.KURT - T.PELEN TRANSATLANTIC - KURTINIADIS(IRE) S.PEKAN(USA) 1-3-6-0-0 2.33 0.5
631
54 3. DANIELAS DAUGHTER 60 O.ÖZTÜRK 2 S.K.ÖZÇOLAK - EM.TOKÇALAR MATIMAGIC(IRE) - ROCKMASTER(IRE) DANSILI(GB) 2-1-10-6-1 0.67 0.15
134
91 4. TOMİRİS 60 T.YILDIZ 4 Ö.BAYRAKTAR - A.SONĞUR INFINITY - N.KHAN(FR) C.GROUNDS(GB) 2-1-7-0-0 1.86 0.5
442
45 5. JULIANNA 58 O.YILDIZ 3 E.K.AVCI - A.E.AVCI NIGHTINGALE - W.R.WIN(USA) PIVOTAL(GB) 1-9-10-2-0 2.14 0.41
752
34 6. SENSİZ OLMAZ 56 F.YÜKSEL 5 H.GİDER - M.F.ATCI İ.SULTAN - T.VALLEYS(USA) R.BISHOP(USA) 2-0-8-2-4 0.6 0.38
236
34 7. TURKNUR 56 H.KAPLAN t6 G.ŞAHLI - İ.YAKUT ELMASTÜTÜN - UTOPIA(JPN) U.FOR(USA) 5-1-6-1-1 1.8 0.57
737

02/10/2020 - 9. KOŞU/MAIDEN

3 YAŞLI İNGILIZLER (GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 2000 m
  • 1.  50.000 TL 2.  20.000 TL 3.  10.000 TL 4.  5.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
31 1. ATLASHAN 58 S.ÖZEN 5 A.D.HÜNER - Ş.S.ÇEKE TENDÜ - HAKKAR KARABEYHAN(GB) 3-0-5-4-0 0.85 0.17
647
28 2. BEKRİ 56 A.İNCİ t13 D.BURAN - SAB.ARSLAN M.KIZ - OĞLUMEMRE R.SPECIAL(USA) 2-5-8-1-0 2.2 0.5
728
32 3. CIRCLE OF LIFE 58 M.GÜNDÜZELİ 10 M.K.EMİN - İ.ÇAK W.DREAM - I.SON(IRE) L.HEART(USA) 1-7-4-0-0 5 0.75
254
11 4. EMPERORS VICTORY 58 K.TOKAÇOĞLU 6 A.ATALAY - O.ÖZELCANAT NAZLUŞ - V.GALLOP(CAN) E.EYED(USA) 5-5-12-0-0 2.67 0.68
81014
22 5. FERHATBEY 58 V.DEMİR 11 A.AMAÇ - Ç.DEMİR R.JACKET - APPROVE(IRE) R.BISHOP(USA) 1-1-6-2-0 1 0.1
6711
6 6. HOLY SMOKE 58 O.ATMACA 7 H.BEKTAŞ - AL.BEKTAŞ C.SALLY - C.RIO(GB) U.FOR(USA) 1-5-9-1-0 1.91 0.38
111115
18 7. OĞLUM ÖZGÜR 58 O.YILDIZ t16 D.BURAN - SAB.ARSLAN D.KIZI - C.LOVE YONAGUSKA(USA) 0-0-1-0-1 0.33 1
14513
0 8. SON MUHAFIZ 58 O.ÖZTÜRK t15 A.ATALAY - İ.ÇAK G.VIC - I.SON(IRE) V.GALLOP(CAN) 0-3-3-0-0 3 0.5
732
13 9. SPEED DEMON 58 MER.ÇELİK 2 A.ATALAY - Ş.ÖNCEL SIGNORELLA(GB) - KENDARGENT(FR) PIVOTAL(GB) 1-8-10-3-0 1.75 0.32
5136
30 10. ANGEL OF LION 56 MAHMUT TURAN 4 Ş.ÇAYLAN - M.BAYRAKTAR LUXENIA - BUSHRANGER(IRE) LUXOR 2-3-4-1-2 1.4 0.17
723
27 11. BAHARİKO 56 A.ALPAGUT 1 A.AKDEMİR - M.AKKUŞ A.TEYZE - LUXOR MARLIN(USA) 5-3-7-3-2 1.35 0.3
699
20 12. COMBATIVE GIRL 56 H.KAPLAN t12 E.GÜRÇAĞAN - O.SEZİK KLEIO(GB) - N.KHAN(FR) S.WELLS(USA) 4-4-8-4-0 1.5 0.4
1265
22 13. EDALUS 53 Y.E.YÜKSEL 8 H.DİKENCİK - H.CANSU BATINAH(FR) - LUCAYAN(FR) NAAQOOS(GB) 0-3-2-1-0 2 0.33
4312
0 14. KALİNDİ 56 G.YILDIZ 3 Ü.ÖZÇAKA - A.SONĞUR S.EASY - HAKKAR U.FOR(USA) 2-1-5-4-0 0.85 0.08
16
30 15. MEVSİM 56 N.ŞEN 9 M.K.EMİN - M.DEMİR M.O.T.WIND - I.SON(IRE) A.A.CLASSIC(CAN) 0-1-3-1-1 0.71 0.33
371
28 16. SARAYLI KIZ 56 T.YILDIZ t14 E.CAN - A.R.YILDIZ M.QUEEN - ASTRAKHAN M.CAT(USA) 1-1-6-0-0 1.67 0.38
6710
Contact Us