23/09/2020 - 1. KOŞU/HAND-17/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (1. ÇİFTE, 1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1800 m
  • 1.  45.500 TL 2.  18.200 TL 3.  9.100 TL 4.  4.550 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
63 1. HACIVAT 63 F.YARDIMCI 2 N.TOYDEMİR - Ş.OLĞAÇ TUTAYA - KAIZBERT(RU) RİKARDO
123
56 2. REBER 59.5 M.AVŞAR 4 İ.SANCAR - F.E.AKIL DİLANCANPOLAT - GOBAKBEY SANCAKBEYİ
1118
55 3. KAZAZEDE 59 M.A.AKTÜRK 7 M.E.DEMİRKAPU - F.E.AKIL SAPHA.34 - İZBATUR ALAZ
667
55 4. KORALAY 59 E.KILIK 3 M.E.DEMİRKAPU - F.E.AKIL PERVİN - HİSARHAN DRUID(PL)
1255
50 5. BUĞRAHAN 56.5 MEH.TAŞKAYA 1 C.KOÇ - O.BAKIR NAZPERVER - ARASLI SÜLO
212
50 6. UÇURAN 56.5 M.DOĞAN 5 O.GÜLLÜ - Ş.OLĞAÇ AĞAGELİN - GOBAKBEY SANCAKBEYİ
124
48 7. KILÇIK 55.5 H.ALTUNKILIÇ t8 F.MENGİ - S.BAKIR B.HANIM - ANGORA DEVİRHAN
1359
47 8. TUMBUL ŞİMŞEK 55 H.PARILDAR 6 İ.SANCAR - F.E.AKIL YENİHİLAL - ŞİMŞEĞİNOĞLU B.OĞLUM
241
46 9. BETONAYAK 54.5 N.ALTIN t9 A.AVCI - S.BAKIR ILVAR - KAIZBERT(RU) PALAZ
826

23/09/2020 - 2. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (2. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  37.000 TL 2.  14.800 TL 3.  7.400 TL 4.  3.700 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
20 1. ADIEFSANE 57 N.ALTIN 5 N.GÜNDÜZ - S.SAYIN TURBOTAY - BATURŞAH TURBO
1132
0 2. ÇALI TANIŞ 57 M.DOĞAN 4 Ş.DEMİR - H.TEKİNALP KÜÇÜKSAKO - UÇARCAN BEYEFENDİ
6813
23 3. DAĞTEPE 57 MEH.TAŞKAYA 11 M.A.ÇEÇAN - M.A.SUBAY A.GÜZEL - TOŞUR ASALBEY
435
0 4. KARA HANÇER 57 E.KILIK 1 M.ATEŞ - G.BALTA PAMUK - ŞİMŞEĞİNOĞLU GOBAKBEY
11
15 5. KERİM AĞA 54 F.FELHAN 12 M.ÖZTOP - M.KARALI BAHARGİBİ - UÇARCAN ŞENTAY
866
20 6. MAVİÇUHA 53 H.ALTUNDAĞ 15 H.TINAS - M.K.ÇİZİK DORUKIZ - KAIZBERT(RU) DAĞDELEN
8810
24 7. MUKADDER BEY 57 H.ALTUNKILIÇ 10 M.A.BECENE - M.K.ÇİZİK ALTINHIZMA - YAKUPBEY HABERBATUR
728
0 8. NURİBABA 53 A.ŞENBAHAR 2 L.KATI - V.ÇİZİK SAFİNUR - JOKER TULYAD
104
21 9. TOKALP 57 M.ÜNLÜ 6 Ö.BOYRAZ - O.BAKIR FERİHA - T.BEY HEDBAN.2
763
0 10. TÜRKER BABA 57 M.A.AKTÜRK 13 S.YILDIZER - A.GÜRGÖZE MERVEGÜL - BERKSOY BODRUM
1112
12 11. GÖNLÜMÜN EFENDİSİ 55 H.PARILDAR 3 M.ERTOP - E.KOÇAK EFEKIZI - UÇANOĞLU EFEM
7514
26 12. HARBİCİ 55 M.AVŞAR 9 N.TURAN - S.SAYIN TURAKINA - ALTAHA BOZOK
1161
15 13. SABIRHAT 54 İ.ÇİZİK 7 Z.CANPOLATLI - V.ÇİZİK MATİLDA - ATOMKARINCA HALİD
559
17 14. SEMRACAN KIZI 51 A.ÇANKAYA 14 A.ÇELİK - M.A.ÇİÇEK Ö.FIRTINASI - TOŞUR SANCAKBEYİ
51215
25 15. TÜMÖZ KIZI 51 Y.ÇELİKBAŞ 8 F.YUVARLAK - M.KARALI CUNDA - T.BEY OKANER
237

23/09/2020 - 3. KOŞU/ŞARTLI-2/D

2 YAŞLI İNGILIZLER (3. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 1200 m
  • 1.  20.000 TL 2.  8.000 TL 3.  4.000 TL 4.  2.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
34 1. ÇEVİK GIRL 60 M.A.AKTÜRK t6 E.YILDIRIM - K.ÖZTÜRK M.STORM - K.PLEASURE M.CAT(USA) 4-0-5-3-0 1.18 0.42
1
23 2. ENDAMLI GIRL 57 H.ALTUNKILIÇ 3 E.YILDIRIM - K.ÖZTÜRK L.ÖZGE - K.PLEASURE P.STORM 2-4-7-1-4 1.12 0.06
431
9 3. ÇEÇEN KIZI 55 M.AVŞAR 4 M.A.BECENE - M.K.ÇİZİK L.SULTAN - ZANJERO(USA) NURSULTAN 3-2-7-0-0 2.43 0.67
862
12 4. POWER OF ADANA 55 M.ÜNLÜ t5 R.ATAŞ - M.A.SUBAY BANDİL - S.ROBIN(JPN) S.T.GOLD(USA) 5-0-12-1-0 1.57 0.5
554
19 5. SERPEŞE 54 M.CANPOLAT 1 R.ATAŞ - M.A.SUBAY S.ONE - P.STORM R.ABJAR(USA) 2-2-5-1-0 1.86 0.5
585
0 6. STATELY GIRL 54 E.KILIK 2 E.YILDIRIM - K.ÖZTÜRK P.CIRCLE - L.HEART(USA) P.STORM 1-0-3-0-0 1.67 0.5
83

23/09/2020 - 4. KOŞU/ŞARTLI-5/DHÖW/D

4 YAŞLI ARAPLAR (4. ÇİFTE, 2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 2000 m
  • 1.  44.000 TL 2.  17.600 TL 3.  8.800 TL 4.  4.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
38 1. GÜLAYFER 58 H.ALTUNKILIÇ 8 M.KÜÇÜKÇAY - M.A.SUBAY PERVANE - GOBAKBEY ANTEPLİ
373
34 2. HAZİMESULTAN 58 E.KILIK 5 S.DEMİRKAPU - M.KEKLİK MAŞUKA - ATEŞTOPU ANTEPLİ
231
24 3. ÖZLATİKA 58 M.DOĞAN t11 M.S.MELİK - M.KARALI LATİKA - ÖZGÜNHAN SAĞANAK
674
39 4. SONESEN 58 M.A.AKTÜRK 1 K.SAÇAN - Ö.YALÇIN ESENGÜL.1 - DEHA BÜYÜKADA
7710
35 5. DÜLUCAN 53 F.FELHAN 6 İ.GÜRLER - G.BALTA CANYELDA - ŞİMŞEĞİNOĞLU YELHAN
615
33 6. ESLİNA 56 N.ALTIN 4 İ.GÜRLER - M.KILINÇ ALTINBİKE - ŞİMŞEĞİNOĞLU D.JUAN
196
37 7. SİNOŞ 56 F.YARDIMCI t10 M.ALTIN - M.KILINÇ ASİTAY - SARRAF DEMİRKAZIK
262
22 8. BAHAR GÖZLÜM 54 İ.ÇİZİK 7 H.ARSLAN - S.KURT İLKENUR - TURBO TAMERİNOĞLU
679
21 9. NEVRİYE HANIM 52 A.ÇANKAYA 3 M.DEMİR - F.E.AKIL VOLGANAME - ÖZHABER VOLGA.2
7811
38 10. UĞURGÜLÜ 55 M.AVŞAR 2 İ.SANCAR - F.E.AKIL DİLANCANPOLAT - ŞİMŞEĞİNOĞLU SANCAKBEYİ
357
21 11. YAĞMUR KIZI 54 H.PARILDAR 9 C.KAYA - H.DEĞİRMENCİ HAVAKIZI - KIRIMHAN HÜRBATUR
468

23/09/2020 - 5. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (5. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  37.000 TL 2.  14.800 TL 3.  7.400 TL 4.  3.700 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
26 1. AĞIRBABA 53 A.ÇANKAYA 6 A.TOPRAK - M.A.SUBAY S.GÜZELİ - YAVUZŞAH ODİNHAN
744
0 2. ÇAY OĞLU 54 F.FELHAN 4 H.ÇELİK - A.GÜRGÖZE ÇAYKIZI - JOKER SAĞANAK
10815
25 3. HASANIN OĞLU 57 E.KILIK 2 B.CANPOLAT - V.ÇİZİK ÖZKAYNAK - ODİNHAN SÜLO
235
11 4. KRALOĞLU 54 İ.ÇİZİK 5 İ.GÜRLER - M.KILINÇ E.KIZI - LİDERTAY EMİROĞLU
1478
14 5. KUBATBEYİ 53 A.ŞENBAHAR 1 İ.GÜRLER - M.KILINÇ GÖZLÜ - BOZYİĞİT B.ANADOLU
1452
25 6. ORDİNARRİYO 57 N.ALTIN 9 N.YILDIZ - H.DEĞİRMENCİ MÜSADENLE - TOŞUR SAVABEY
426
21 7. TANIRKARDEŞLER 57 F.YARDIMCI 3 C.YILDIZHAN - S.SAYIN A.KOŞAN - UÇANOĞLU ATAK
7410
8 8. TUMBUL TOŞUR 57 MEH.TAŞKAYA t15 S.SUBAY - M.A.SUBAY YENİHİLAL - TOŞUR B.OĞLUM
1087
19 9. URFA KRALI 57 M.DOĞAN 12 H.KATI - G.BALTA ZELİHAHANIM - SERDARHAN NAMDAR
351
0 10. YAPARIM BİLİRSİN 53 H.ALTUNDAĞ 10 M.ÇELİK - F.E.AKIL HÜLYACAN - GOBAKBEY AĞABATUR
313
0 11. ATİKBEY KIZI 55 H.ALTUNKILIÇ 11 İ.SANCAR - F.E.AKIL G.ÇEŞMİ - ATİKBEY SAĞANAK
1011
9 12. GÜN GELİR 55 M.AVŞAR t14 İ.CANLIKA - F.E.AKIL GÖKÇİÇEK - GÜNTAY SÜLO
879
15 13. İLKAYCAN 52 M.B.ÇAKMAK 8 H.DAĞTEKİN - H.TEKİNALP İLKAYIM - KIRIMHAN EĞRİCE
13412
0 14. KÜÇÜKSUNA 55 H.PARILDAR 13 M.TOY - O.GÖRMEZ KABAHAYDARGÜZELİ - ATİKBEY NAMDAR
1314
26 15. ZENKA 55 M.A.AKTÜRK 7 M.ÇİZİK - V.ÇİZİK TEZGELKIZI - SERDARHAN GADDAR
623

23/09/2020 - 6. KOŞU/ŞARTLI-3/D

3 YAŞLI İNGILIZLER (4'LÜ GANYAN, 6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1800 m
  • 1.  24.500 TL 2.  9.800 TL 3.  4.900 TL 4.  2.450 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
35 1. DERBENTLİ 57 F.FELHAN 2 B.ALDATMAZ - E.KOÇAK P.RIVER - ZANJERO(USA) R.SPECIAL(USA) 4-5-10-1-0 2.33 0.6
281
27 2. GALLOPING SULTAN 54 İ.ÇİZİK 8 M.C.ÇİZİK - M.K.ÇİZİK B.YELİ - G.ANATOMY(FR) BARNATO(USA) 1-1-2-0-0 3 0.75
412
26 3. MISS DERİN 58 M.AVŞAR 5 A.ÇETİNKAYA - M.K.ÇİZİK S.SATICI(IRE) - KARABEYHAN(GB) PENNEKAMP(USA) 3-0-7-0-0 1.86 0.6
1118
30 4. PAMELA 58 E.KILIK 6 M.TEKİN - B.FAHRİOĞLU H.G.GÜLE - H.WORKER P.STORM 4-3-3-0-0 5.67 0.1
7119
25 5. SARIKAMIŞ 58 H.ALTUNKILIÇ 7 E.YILDIRIM - K.ÖZTÜRK TANYERİ - K.PLEASURE W.B.WEST(USA) 3-2-3-0-0 4.33 1
646
22 6. BERCESTE 54 M.CANPOLAT 1 O.GÜLER - S.BAKIR ŞERBETLİ - JUSTENUFFHUMOR(USA) C.GROUNDS(GB) 2-4-9-0-1 1.91 0.38
697
24 7. KUBAT FIRTINASI 55 N.ALTIN 4 M.CANLIKA - V.ÇİZİK ARFİNKIZI - T.HAN(IRE) DEVİR 0-1-3-1-1 0.71 0.33
864
35 8. ÖNDERYE 55 M.A.AKTÜRK t9 H.ÇELİK - F.E.AKIL C.SPELL(GB) - D.FONG(USA) MASTERCRAFTSMAN(IRE) 1-1-10-2-2 0.78 0.19
853
33 9. UÇANAT 51 H.ALTUNDAĞ 3 F.ERDALOĞLU - G.BALTA NERİS - E.CORREDOR(USA) P.STORM 3-2-7-2-0 1.55 0.43
3105

23/09/2020 - 7. KOŞU/KV-7/DHT/MUSTAFA ERGİN KOŞUSU KŞ.

4 VE YUKARI ARAPLAR (7. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  53.500 TL 2.  21.400 TL 3.  10.700 TL 4.  5.350 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
41 1. BREDELAL 59 MEH.TAŞKAYA 4 M.ARSLAN - A.GÜRGÖZE NEŞVE - ÖZHABER SAM-AY
316
68 2. FIRTINA İBO 59 H.PARILDAR 1 F.DOĞAN - S.SAYIN İPEKYOLU - İBOCAN S.ABRASİV
514
87 3. İPEKÇİHAN 59 M.DOĞAN 2 A.TOPRAK - M.A.SUBAY RÜZGARİYE - GOBAKBEY RÜZGAR.30
142
77 4. KRALINADAMI 59 M.A.AKTÜRK t7 A.KAYA - E.KOÇAK DEMİRÇİÇEK - A.KARACA DEMİRKIR
221
80 5. OĞLUM KAYRA 59 M.AVŞAR 6 M.ARSLAN - A.GÜRGÖZE K.GÜZELİ - MAGRİP ALAZ
263
101 6. SATANHAN 59 N.ALTIN 3 C.CANLIKA - F.E.AKIL D.KARTAL - ÖZDURAN SAĞANAK
1310
72 7. SEYRANTEPE 58 F.YARDIMCI 5 M.A.ÇEÇAN - M.A.SUBAY A.GÜZEL - ŞİMŞEĞİNOĞLU ASALBEY
215

23/09/2020 - 8. KOŞU/ŞARTLI-5

3 VE YUKARI İNGILIZLER (8. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS)

  • 1900 m
  • 1.  44.000 TL 2.  17.600 TL 3.  8.800 TL 4.  4.400 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
63 1. TAKİPETBENİ 58 İ.ÇİZİK t7 Z.DOĞAN - G.BALTA F.QUEEN - I.RED(GB) R.ABJAR(USA) 4-7-19-0-2 1.78 0.34
244
52 2. LET ME PASS 60 H.ALTUNKILIÇ 3 E.YILDIRIM - S.BAKIR RIGOLETTA - G.GÖNEN GALETTO(FR) 1-2-4-1-0 1.67 0.38
153
77 3. OSMANİYE ÇOCUĞU 60 M.AVŞAR 4 C.KAYA - H.DEĞİRMENCİ ADRIANA - M.CAT(USA) C.GROUNDS(GB) 6-2-11-3-0 1.59 0.5
645
65 4. ALSİMA 58 M.ÜNLÜ 6 R.ÜNLÜ - V.ÇİZİK Q.O.T.STORM - K.PLEASURE I.RED(GB) 4-2-8-2-0 1.67 0.5
842
73 5. UTKUN BABACAN 58 F.YARDIMCI 5 A.AKDAĞ - M.A.SUBAY SIRNAŞIK - KANEKO R.BISHOP(USA) 1-5-10-0-0 2.2 0.44
1387
56 6. GÜMBÜRGÜMBÜR 57 N.ALTIN 1 M.GÜMÜŞKAN - M.A.SUBAY K.RUJ - PERFECTO E.EYED(USA) 3-2-8-3-0 1.29 0.31
166
73 7. KING OMER 57 MEH.TAŞKAYA 2 M.FELHAN - A.GÜRGÖZE D.F.DIXIE(USA) - T.C.INDY(USA) U.FOR(USA) 3-6-9-0-0 3 0.67
111

23/09/2020 - 9. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS)

  • 1200 m
  • 1.  37.000 TL 2.  14.800 TL 3.  7.400 TL 4.  3.700 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
28 1. ATEŞİNOĞLU 57 N.ALTIN 7 B.ERİŞEN - O.GÖRMEZ ATEŞKAYA - ARASLI NAVARON
739
10 2. BEYAZ DEMİR 54 M.B.ÇAKMAK 2 M.KORKMAZ - M.A.SUBAY A.ÇEÇAN - YAVUZŞAH DİDİM
886
8 3. BÜYÜK İLYAS 54 F.FELHAN t15 M.FELHAN - M.KARALI MAHMUDECAN - ŞİMŞEĞİNOĞLU ANGORA
61011
16 4. FAZLI BEY 57 M.ÜNLÜ t12 C.SUBAŞI - A.GÜRGÖZE ÜLGERAY - TOŞUR VOLGA.2
6138
29 5. İLKAYOĞLU 57 MEH.TAŞKAYA 8 S.SUBAY - M.A.SUBAY İLKAYSULTAN - YAVUZŞAH ANTEPLİ
222
14 6. KIRDEMİROĞLU 53 A.ÇANKAYA 6 Ş.ÇİZİK - M.K.ÇİZİK ABBASİYE - KIRDEMİRKIR FİNAL
667
0 7. MİRTAY 57 M.DOĞAN t14 İ.AKIL - F.E.AKIL MİRELA - MİRŞANHAN DİNÇERBEY
7310
0 8. ÖZ KARDEŞLER 57 F.YARDIMCI 3 M.POLAT - M.A.SUBAY SEVCANGÜLÜ - YAKUPBEY T.T.KU(US)
7812
10 9. SONATİK 57 H.ALTUNKILIÇ t13 İ.GÜRLER - G.BALTA CANGÜZELİ - ATİKBEY PEGASUS
61014
14 10. YABAR AĞA 57 M.AVŞAR 1 F.DEMİR - H.TEKİNALP İZAL - KADİRİM AL-IŞIK
644
26 11. ATİK SULTAN 55 M.A.AKTÜRK 9 S.ÇİZİK - V.ÇİZİK ŞENFİLİZ - ATİKBEY TİMURHAN
843
28 12. CANİLAYDA 55 E.KILIK 11 M.CANLIKA - F.E.AKIL HÜRGÜZEL - BALIKHAN DEVİRHAN
295
0 13. GEL UÇARLIM 54 İ.ÇİZİK 5 M.NARÇİN - A.GÜRGÖZE A.YAVRUSU - ATİKBEY SAĞANAK
1513
29 14. HİLVAN CEYLANI 51 H.ALTUNDAĞ 4 S.SARIDAL - M.E.SARIDAL ŞENYAYLA - PAYİDARBEY ŞENTAY
231
11 15. SÖZENHAT 52 Y.CENGİZ 10 C.GÖKHAN - H.TEKİNALP ATEŞKIZI - TOŞUR ALTAHA
787
Contact Us