20/09/2020 - 1. KOŞU/ŞARTLI-4

2 YAŞLI İNGILIZLER (1. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 1300 m
  • 1.  55.000 TL 2.  22.000 TL 3.  11.000 TL 4.  5.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
46 1. SPECIAL SON 55 E.ÇANKAYA t5 K.O.KILIÇ - A.YILMAZ S.SWORD - APPROVE(IRE) KANEKO 1-3-6-2-0 1.4 0.25
875
45 2. HUMA SULTAN 56 D.KAYA 3 E.KAYA - V.KARAKUŞ H.KUŞU - LUXOR R.BISHOP(USA) 5-2-6-3-2 1.25 0.28
214
46 3. GREY KURT 57 M.AKYAVUZ 1 F.N.AKIL - V.ÖNDER BZIYA - PERFECTO MANİLA(USA) 2-0-7-3-2 0.65 0.21
333
48 4. KOD SEKİZ 57 G.KOCAKAYA 4 V.ARACI - S.BİLGİÇ INSOLENCE(USA) - N.KHAN(FR) M.GREELEY(USA) 3-2-7-0-0 2.43 0.67
11
46 5. CHAOTIC 55 A.ÇELİK 2 A.M.KAYA - T.TAŞAR A.SULTAN(USA) - AZARAKS K.JOY(USA) 8-0-20-12-0 0.82 0.1
262

20/09/2020 - 2. KOŞU/HAND-16/DHÖW

4 YAŞLI ARAPLAR (2. ÇİFTE, 1. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 1900 m
  • 1.  70.000 TL 2.  28.000 TL 3.  14.000 TL 4.  7.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
69 1. SİNOPLU MERVE 59 E.ÇANKAYA 4 H.DİKENCİK - H.CANSU SÜBEYHİKIZI - BİLGİN ÖZGÜNHAN
336
67 2. AYLİZ 61 G.KOCAKAYA t7 A.AKBULUT - A.OLCAR HÜYAM - AYABAKAN GİZBATUR
747
69 3. KRALONUR 59 B.ÇIĞLA 2 M.ÇELİK - E.KOCA BUSEKRAL - ONURKAAN CAŞ
724
58 4. YETİM ALİ 56.5 A.ÇELİK 5 F.N.BURUK - Ç.AYDIN VIKA(RU) - BURUKCAN KAIZBERT(RU)
342
57 5. ARİFÇO 56 A.KURŞUN 1 T.KORKUT - MUR.AKKILIÇ A.EYLÜL - KILAVUZ KOBRA
521
38 6. BEYOBASI 50 M.S.ÇELİK t6 S.ULAŞ - B.ŞİMŞEK G.HANIM - TURBO CAŞ
383
36 7. ADAHAN 50 M.K.KUMBASAR 3 D.KURTEL - H.DEMİR KANBATUR - ONURKAAN HÜRBATUR
845

20/09/2020 - 3. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (3. ÇİFTE, 1. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  55.000 TL 2.  22.000 TL 3.  11.000 TL 4.  5.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
0 1. ATEŞEFE 57 A.SÖZEN 4 M.K.EMİN - S.DEMİR ATAKUM - UÇANOĞLU HÜRBATUR
76
10 2. AYEZENK 57 H.KATI 1 K.KAYA - H.ARAN KORKMAZKAYA - YAVUZKAYA BOZDAĞ
12129
36 3. KARBATUR 57 GÖKH.GÖKÇE 3 Ş.ATLI - M.AKBULUT ALMİMRUHİYE.27 - KURTEL ALAZ
273
15 4. KOTKU 57 M.A.SOLMAZ t10 B.B.AKARSU - E.KARAKÖLEOĞLU EFRUZ - ÖZGÜNHAN HEDBAN.2
892
0 5. SAPADERE 57 G.KOCAKAYA 7 M.K.EMİN - S.DEMİR ÖZGÖKÇE - AYABAKAN CAŞ
221
0 6. ŞANARHAN 57 M.HAMEDİ 2 N.TURAN - F.TURAN AYHANIM - ÖZGÜNHAN BİLGİN
1085
34 7. TANIRBEY 57 A.KURŞUN 8 A.AKBULUT - A.OLCAR BUSELİ - ALTAHA ATAK
444
16 8. KAYNARCA 53 D.KAYA 5 M.ÇELİK - E.KOCA M.AY - KAIZBERT(RU) BERKOŞ
101010
14 9. NAHCİVAN 51 B.ÇIĞLA t9 M.YEĞİNALTAY - GÜV.GÖKÇE S.HANIM - KAIZBERT(RU) ODİNHAN
11128
27 10. NENİŞ 55 D.YILDIZ 6 Y.YURTSEVER - H.EL AYGÜZELİ - DEHA D.JUAN
367

20/09/2020 - 4. KOŞU/ŞARTLI-3

3 VE YUKARI İNGILIZLER (4. ÇİFTE, 1. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 1900 m
  • 1.  40.000 TL 2.  16.000 TL 3.  8.000 TL 4.  4.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
62 1. KAYNARCA 60 G.KOCAKAYA 1 Z.L.ATMAN - MET.ACAR M.A.PETERS(GB) - ASTRAKHAN SELKIRK(USA) 3-0-5-0-0 2.2 0.75
841
45 2. KING MAGE 56 E.ÇANKAYA 5 C.ÇALICIOĞLU - H.ALTUNBAŞ STATELY(SAF) - MAGICIAN(IRE) J.DANCER(USA) 3-2-11-6-0 0.91 0.09
624
93 3. STALLION FALCON 58 GÖKH.GÖKÇE t8 H.E.ŞAHİN - C.TURAN D.STATE(IRE) - D.THOMAS(IRE) MACHIAVELLIAN(USA) 9-2-13-2-0 2.06 0.69
326
52 4. MISTER POINT 57 D.YILDIZ 3 S.GİDER - M.F.ATCI INSOLENCE(USA) - T.MACTO(IRE) M.GREELEY(USA) 1-7-21-7-0 1.06 0.06
437
54 5. PROOF STRIKER 57 M.HAMEDİ 6 Z.PESEN - K.MELİKE S.GIRL - P.STORM TRAPPER 0-1-3-2-0 0.71 0.17
755
19 6. BİTLİS İNCİSİ 55 O.ÖZTÜRK 2 E.CAN - Y.KARAKÜÇÜK M.P.GIRL - PRESSING(IRE) A.A.CLASSIC(CAN) 3-3-11-1-0 1.77 0.44
642
22 7. MY TROUBLED 55 F.YÜKSEL 7 A.YEŞİLAĞAÇ - EN.KARATAŞ S.I.GOLDEN(GB) - W.R.WIN(USA) D.DANCER(IRE) 2-5-5-0-0 3.7 0.75
653
0 8. EJDER YILDIZI 49 M.AKDAĞ 4 M.KAYA - Ç.AYDIN KARYAĞDIGELİN - JUSTENUFFHUMOR(USA) PETONG(GB) 1-3-4-0-0 3 0.63
88

20/09/2020 - 5. KOŞU/Handikap 21/CAP GRIS NEZ KOŞUSU KŞ.

3 VE YUKARI İNGILIZLER (5. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ)

  • 1500 m
  • 1.  76.500 TL 2.  30.600 TL 3.  15.300 TL 4.  7.650 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
73 1. EDERLEZI 63 G.KOCAKAYA 2 E.ALKAŞ - G.YILDIRIM B.B.BLUES(USA) - SHACKLEFORD(USA) C.T.BLUES(USA)
166
73 2. TİPİTİP 63 A.ÇELİK 1 B.DOĞAN - K.TEKİNALP S.SULTAN - BOSPORUS(IRE) A.ALEX(USA) 2-0-2-4-0 0.6 0
323
72 3. BEYOND REDEMPTION 62.5 A.KURŞUN t5 H.BURNAZ - MUR.AKKILIÇ E.LİN - KANEKO W.B.WEST(USA) 2-6-10-0-0 2.6 0.56
435
69 4. MOLTO BENE 61 F.YÜKSEL t3 M.Ü.DELİKAN - D.ERGİN PRIMADONNA - SCARFACE HALLING(USA) 2-2-5-2-1 1.18 0.17
674
66 5. UĞUR BUBAM 56.5 E.ÇANKAYA t6 A.O.VAPUR - MAH.BAYKARA M.DISCO - W.R.WIN(USA) G.AWAY(IRE) 2-4-8-0-0 2.5 0.57
632
65 6. HARPUT RÜZGARI 59 M.HAMEDİ t4 T.ÇELİK - D.ÇELİK P.ROLL(IRE) - AGRESIVO(USA) I.SPIRIT(IRE) 4-3-3-0-0 5.67 1.1
321

20/09/2020 - 6. KOŞU/HAND-16/DHÖW

4 VE YUKARI ARAPLAR (6. ÇİFTE, 2. 6'LI GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ)

  • 2000 m
  • 1.  70.000 TL 2.  28.000 TL 3.  14.000 TL 4.  7.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
59 1. BÜYÜK ATLI 59.5 B.ÇIĞLA 7 Ş.ATLI - M.AKBULUT MESADET - BERKSOY SADUN
313
55 2. YEŞİLKALE 59.5 M.S.ÇELİK 2 R.ARSLAN - V.ÖZDİL B.HATUN - ALTAHA KOŞAYALP
325
54 3. BUMİNHAN 60 M.A.SOLMAZ 1 M.GÜLEN - E.KARAKÖLEOĞLU ALGÜL - A.KARACA TIRPAN
142
53 4. ALSANCAKLI 59 E.ÇANKAYA t8 A.POLAT - Ö.GÜNELİ GÖZDEAY - ÖZHABER DRUID(PL)
157
55 5. BABADAĞINOĞLU 60 M.G.ARSLAN 6 İ.H.GÜRCÜ - S.ÖZTÜRK BELLİS - UÇANBEY ODİNHAN
138
50 6. BİR ÖMÜR 60.5 B.AVERBAK 3 H.DEMİR - Ö.GÜNELİ YILIŞIK - MURATAĞA RİKARDO
686
49 7. CESURMİRZA 59 D.KAYA 5 E.BADIŞOĞLU - Ö.F.TAŞDELEN İLKECAN - BOZOK CAŞ
354
47 8. KARAÇETİN 56.5 A.SÖZEN 4 S.BAŞYİĞİT - H.DEMİR AYÇELEN - ÖZHABER BATYSKAF(PL)
431
46 9. İZYAZ 58.5 S.ERKUŞ t9 A.KARAÇİZMELİ - H.E.UYSAL İZEL - GOBAKBEY TUNA.6
8512

20/09/2020 - 7. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (7. ÇİFTE, 2. 5'Lİ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  55.000 TL 2.  22.000 TL 3.  11.000 TL 4.  5.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
0 1. ALEVSAÇAN 57 A.SÖZEN 3 T.İ.AKSOY - A.TEPEBAŞI ERVAGÜL - ATEŞTOPU SABURAY
242
0 2. ARDEŞEN 57 GÖKH.GÖKÇE 5 H.YÜCETÜRK - S.BEKTAŞ OKİNAWA - UÇANOĞLU HABERBATUR
710
31 3. BEŞKAZALI 57 A.KURŞUN 1 M.SÖNMEZ - R.KARABULUT ELİFCE - ALTAHA CAŞ
351
28 4. İNARUS 57 G.YILDIZ 4 A.POLAT - S.ÇİFTÇİ DERYANUR - UÇANBEY İBOCAN
7128
0 5. KÜÇÜK JOKER 53 E.ÇANKAYA 8 M.ALTIN - E.KOCA ŞEHRİNAZ - JOKER HİSARHAN
464
35 6. MUZOBABA 57 M.HAMEDİ t11 Y.GİRİŞKEN - S.ÇİFTÇİ ZEPKA - BATURŞAH KAIZBERT(RU)
356
0 7. TÜRKSOYLU 57 O.ÖZTÜRK 10 S.ODACIOĞLU - Y.DEMİRKIRAN NEZAHAT - KURTEL SA'D.27
5105
0 8. YÜKSELABİ 57 F.YÜKSEL 2 T.İ.AKSOY - A.TEPEBAŞI AKILDEFTERİ - BİLGİN S.ABRASİV
397
14 9. GELİN KAYA 51 B.ÇIĞLA 9 N.TURAN - Ö.GÜNELİ CANSELİN - GELİBOLU HABERBATUR
8911
12 10. KIZIM DİDEM 51 M.AKDAĞ 6 D.A.TUTAŞER - Ş.ÇELİK NİSANCAN - KAYAYÜREKLİ DAYIBEY
5129
35 11. SILENT RIVER 55 S.BOYRAZ 7 F.ATEŞ - V.BOYRAZ G.ASLAN - TURBO ŞÖVALYE
3113

20/09/2020 - 8. KOŞU/HAND-14/D

3 YAŞLI İNGILIZLER (8. ÇİFTE, 2. 4'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 2100 m
  • 1.  40.000 TL 2.  16.000 TL 3.  8.000 TL 4.  4.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
49 1. QUEEN LILY 59 E.ÇANKAYA 8 V.ARACI - S.BİLGİÇ ENHANCE(GB) - ZOFFANY(IRE) ENTREPRENEUR(GB) 3-14-8-1-0 4.2 0.73
171
45 2. GYPSY GIRL 60 A.KURŞUN 5 N.KUYUMCİYAN - S.KERESTECİ BERRIYMA(FR) - KANEKO AUTHORIZED(IRE) 4-1-9-0-0 2.11 0.64
538
37 3. DARK PEARL 56 GÖKH.GÖKÇE 3 S.K.ÖZÇOLAK - Ş.ÇELİK B.TULIP - S.ROBIN(JPN) S.O.LIBERTY(USA) 4-8-14-2-0 2.11 0.5
365
35 4. THE BEST SİMGE 55 F.YÜKSEL 7 B.ATAÇ - G.ÖZERTÜRK M.STAR - T.VALLEYS(USA) D.LIGHT(JPN) 4-0-7-2-3 0.88 0
687
34 5. ARK ROYAL 54.5 O.ÖZTÜRK 1 N.PARLAR - R.TURAN F.ACCOMPLI(GER) - YOUMZAIN(IRE) BERING(GB) 1-3-7-9-2 0.52 0.36
312
31 6. BIANCA CAPELLO 53 S.ERKUŞ 6 T.İ.AKSOY - A.TEPEBAŞI DINARA - P.PERFECT(USA) S.PEKAN(USA) 0-12-11-0-1 2.69 0.42
10116
29 7. SULTANIM 52 G.YILDIZ t9 A.AYDOĞDİ - O.GÜNDOĞDİ B.HOPE - E.CORREDOR(USA) W.B.WEST(USA) 3-4-7-0-0 3 0.71
14103
12 8. INDIAN SMOKE 50 B.AVERBAK 2 B.GEDİK - S.ALTINDAĞ GAVIOTTA - N.GREEN GALETTO(FR) 0-2-2-0-0 3 0.5
1799
10 9. KIZÇEM KIZI 50 B.ÇIĞLA 4 S.ÇETİNKAYA - U.BİLİK ÇİLLİM - A.MARKET(USA) DİNYEPER(GB) 2-10-4-0-0 7 0.88
1063

20/09/2020 - 9. KOŞU/GR-1/DHT/NİĞBOLU KOŞUSU KŞ.

4 YAŞLI ARAPLAR (9. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE)

  • 2400 m
  • 1.  400.000 TL 2.  160.000 TL 3.  80.000 TL 4.  40.000 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
100 1. ANAYURT 58 G.KOCAKAYA 6 V.AKBULUT - M.AKBULUT FERAYİ - AYABAKAN ŞÖVALYE
334
107 2. BALALAYKA 58 A.ÇELİK t9 C.TEKDOĞAN - M.TEKDOĞAN C.DEĞER - AYABAKAN DEMİRKAZIK
211
89 3. BAŞAR 58 O.ÖZTÜRK 1 H.E.EMRE - S.ÖZTÜRK BADEKIZIM - AYABAKAN DEMİRKAZIK
316
86 4. GİZMO 58 A.SÖZEN 7 A.YALÇIN - A.GÜVEN TOPAZ - SERDARHAN AKTOLGALI
113
99 5. MEGA STAR 58 M.AKYAVUZ 3 Y.ADVAN - R.TAŞDELEN HEKİM - TURBO DRUID(PL)
457
64 6. NİĞBOLU 58 A.KURŞUN 5 C.ÇALICIOĞLU - H.ALTUNBAŞ AMANOS - GOBAKBEY HABERBATUR
125
74 7. SELİMABİ 58 GÖKH.GÖKÇE 2 M.GÜLEŞEN - T.TEMİZER BALFİLİZ - SALTUKHAN ODİNHAN
282
96 8. YOLLARAZ 58 M.S.ÇELİK 8 H.BECENE - V.ÖNDER ÇÖLDESU - YAŞARCIK ODİNHAN
318
90 9. GURBET ATEŞİ 56 S.BOYRAZ 4 E.TANİYİT - T.TURAN GURBETKUŞU - ATEŞTOPU ARASLI
119

20/09/2020 - 10. KOŞU/MAIDEN/DHÖW

3 YAŞLI ARAPLAR (10. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  55.000 TL 2.  22.000 TL 3.  11.000 TL 4.  5.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire Form
30 1. ATİK YILDIZ 55 M.S.ÇELİK 2 Z.YILDIZ - O.AKTÜRK NALCAN - ATİKBEY EMİROĞLU
833
34 2. BEYHAKAN 57 H.KATI 6 K.KAYA - H.ARAN BEYNAMESİ - KARABEDİR YALEMOĞLU
738
0 3. BİLİRKİŞİ 53 E.ÇANKAYA t9 M.ERTOP - E.KAYA ŞIPSEVDİ - KAIZBERT(RU) HABERBATUR
5109
36 4. BUZKRALI 57 G.KOCAKAYA 3 M.ÇELİK - E.KOCA BUZDENİZİ - ŞAMİLBEY KAIZBERT(RU)
252
19 5. ES ESMERİM 57 Ö.GÖNÜLTAŞ t10 İ.ATAK - C.POLAT SOMENCE - DÖNMEZBEY K.BEY
576
10 6. GÖLCÜK KIRALI 55 D.KAYA t8 M.KÜÇÜK - H.KOCAKAPLAN SANCAKYILDIZI - KIRIMHAN SANCAKBEYİ
91210
0 7. ONUKTAN 57 A.ÇELİK 4 L.SABANCI - S.ÇİFTÇİ NEDİMEM - ONURKAAN TOŞUR
341
0 8. ASLIŞAHANE 55 GÖKH.GÖKÇE 7 M.GÜLEŞEN - T.TEMİZER HANEDAN - SARRAF HALİD
245
19 9. ATEŞİN GÖZÜ 55 S.ERKUŞ 1 S.ERDEMİRCİ - E.KARAKÖLEOĞLU SUZİRA - KILAVUZ KOBRA
657
0 10. GENÇ MİMAR 55 M.HAMEDİ 5 A.DÜZARAT - HAY.YILDIRIM MÜJDEER - TURBO YAŞARCIK
44

20/09/2020 - 11. KOŞU/ŞARTLI-4

3 YAŞLI İNGILIZLER (GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ)

  • 1400 m
  • 1.  55.000 TL 2.  22.000 TL 3.  11.000 TL 4.  5.500 TL
O.R Name Weight Jockey ST Owner - Trainer Dam - Sire Damsire DP DI CD Form
57 1. YAMANBEY 57 E.ÇANKAYA 7 Ö.BİNBAŞIOĞLU - D.ERGİN MADRIGALE(GB) - T.VALLEYS(USA) AVERTİ(IRE) 4-0-7-2-3 0.88 0
222
53 2. GÜVENİMSİN 58 GÖKH.GÖKÇE t11 T.GÖKÇE - GÜV.GÖKÇE HAYALİMSİN - AKINDAYIM(IRE) M.CAT(USA) 2-9-7-0-0 4.14 0.72
689
57 3. KINGDOM OF FIRE 58 A.SÖZEN 3 Ş.GÜRE - S.ÇITAK S.LOAF - BUSHRANGER(IRE) BOSPORUS(IRE) 1-3-4-4-0 1 0.08
473
40 4. REGAMOUR 58 S.BOYRAZ 8 B.GEDİK - S.ALTINDAĞ MARIVI - APPROVE(IRE) MANİLA(USA) 2-1-9-2-2 0.88 0.06
1175
30 5. BAY ROSSI 56 D.YILDIZ 1 U.KURTULUŞ - G.ÖZERTÜRK M.SULTAN - KANEKO U.FOR(USA) 1-5-8-0-0 2.5 0.5
558
46 6. YİĞENİM ÇAĞAN 56 S.ERKUŞ 10 A.BİBER - B.ŞANDAN F.MIRAGE(USA) - ADONİSE A.ALEX(USA) 2-1-3-2-0 1.29 0.38
387
23 7. CASTLE ROCK 54 S.İPEK 9 H.TAŞKIRAN - S.YANMAZ DENİZYELE - LUXOR TRAPPER 5-4-6-3-2 1.5 0.35
12136
39 8. FOLGORE 52 M.A.SOLMAZ 5 S.ERDEMİRCİ - E.KARAKÖLEOĞLU F.CELEBRE(IRE) - V.GALLOP(CAN) P.CELEBRE(USA) 5-6-13-2-0 2.06 0.54
1287
38 9. KIND OF GREY 50 M.S.ÇELİK 2 Z.L.ATMAN - MET.ACAR VARANASI - HALICARNASSUS(IRE) B.PILOT 1-1-10-0-0 1.4 0.25
945
45 10. MIA PREZIOSA 53 G.KOCAKAYA 4 Y.ZİNGAL - K.MELİKE IMELDA - LUXOR I.SPIRIT(IRE) 6-3-7-4-2 1.32 0.32
521
41 11. SENARA ACERO 53 F.YÜKSEL 6 B.YEŞİLBUDAK - SU.ÖZKAN G.RINPOCHE - ROCKMASTER(IRE) DOYOUN(IRE) 3-1-11-8-3 0.58 0.28
1034
Contact Us